Rollei Racy Full HD

0
Michal Grzegorczyk
11 Marzec 2013
Artykuł na: minutę
Rollei Racy Full HD to kolejna prosta kamerka z cieszącej się ogromną popularnością kategorii "action cam". Potrafi nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD, a użytkownik dostaje w komplecie szereg uchwytów, obudów i mocowań.
Rollei Racy Full HD

Rollei Racy Full HD to tania i prosta kamera nagrywająca filmy w rozdzielczości Full HD, która potrafi też rejestrować zdjęcia o rozdzielczości 5 megapikseli (lub interpolowane 12 megapikseli). Po zmniejszeniu rozdzielczości materiału wideo do HD 720p kamerka może rejestrować obraz z prędkością 60 kl/s. Funkcje Rollei Racy Full HD można kontrolować za pomocą dotykowego ekranu LCD, a także pilota zdalnego sterowania. Użytkownik dostaje w zestawie mocowanie do kasku, obudowę podwodną (do głębokości 10 metrów), a także cztery sztuki mocowań samoprzylepnych. Urządzenie mierzy 74 x 52 x 33 mm i waży 72 gramy (bez baterii i karty). Kamera trafi do sklepów pod koniec kwietnia. Będzie kosztować około 140 euro.

Więcej informacji ze świata telewizorów i kamer można znaleźć w serwisie recplay.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
18
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)