Bullet Youngstar - tani kompakt Rollei do sportów ekstremalnych

0
Patrycja Tuszyńska
21 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
Firma Rollei zaprezentowała niskobudżetowy kompakt 4w1 z serii Bullet dedykowany osobom uprawiającym sporty ekstremalne. Bullet Youngstar został wyposażony w 5-megapikselową matrycę, szerokokątny obiektyw o 135-stopniowym kącie widzenia i dotykowy ekran LCD. Aparat trafi na rynek jeszcze w tym miesiącu w cenie zaledwie 59 euro.


Firma Rollei zaprezentowała niskobudżetowy kompakt 4w1 Bullet Youngstar przeznaczony głównie dla osób poszukujących prostego i taniego urządzenia mogącego rejestrować zdjęcia i wideo w ekstremalnych warunkach. Aparat jest lekki (waży zaledwie 46 g bez baterii i karty SD), posiada dotykowy, 5-centymetrowy ekran LCD i został wyposażony w 5-megapikselową matrycę pozwalającą na rejestrację zdjęć w rozdzielczości 2592 x 1944 pikseli i wideo w jakości HD. Kompakt posiada także szerokokątny obiektyw o 135-stopniowym kącie widzenia, automatyczną kompensację ekspozycji, a także automatyczny balans bieli. Pracuje z baterią Li-Ion, która wystarcza na 90 minut pracy urządzenia.

Wraz z kompaktem w zestawie znajdziemy obudowę podwodną pozwalającą na fotografowanie do 10 m głębokości, uchwyt umożliwiający zamocowanie aparatu na kasku, a także naklejki mocujące 3M.

Aparat dostępny będzie w cenie 59 euro już w tym miesiącu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Ricoh Theta SC2 - kamera sferyczna 4K za tysiąc złotych
Ricoh Theta SC2 - kamera sferyczna 4K za tysiąc złotych
Na rynku debiutuje druga generacja przystępnej cenowo kamerki sferycznej Theta SC. Prosta w obsłudze konstrukcja zyskała m.in. możliwość...
0
0
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Jeśli już wykładaliście pieniądze na kamerkę sferyczną GoPro Max, wstrzymajcie się jeszcze chwilę. Kandao QooCam wydaje się zjadać ją na śniadanie.
10
0
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Nadchodzące nowe wersje firmware’u dla modeli S1, S1R, GH5, GH5S i G9 obejmują poprawki błędów i rozszerzenia zgodności, a także dodanie pożądanych, zaawansowanych funkcji, których brakowało w...
7
1
Powiązane artykuły