Rollei iSY - z Wi-Fi lub bez

0
Michal Grzegorczyk
12 Luty 2013
Artykuł na: minutę
Firma RCP-Technik zaprezentowała dwie nowe, niewielkie drukarki termosublimacyjne Rollei iSY, które umożliwiają szybki wydruk zdjęć w formacie 10 x 15 cm.

Rollei iSY (w dwóch wersjach: z łącznością Wi-Fi lub bez), to dwie nowe, niewielkie drukarki termosublimacyjne zaprezentowane przez firmę RCP-Technik. Urządzenia mają kompaktowe wymiary - 17,55 x 15,5 x 12,2 cm. Drukują zdjęcia o rozdzielczości 300 dpi i rozmiarze 10 x 15 centymetrów. Potrafią również wydrukować zdjęcie panoramiczne o szerokości 10 centymetrów i długości 45 centymetrów. Producent zwraca uwagę, że drukarki Rollei iSY świetnie nadają się do drukowania zdjęć wprost ze smartfonów, tabletów, a także aparatów z technologią PictBridge. Za wersję bez łączności Wi-Fi trzeba zapłacić 160 euro. Wersja z Wi-Fi to koszt 180 euro. W zestawie użytkownik dostaje 36-zdjęciowy wkład. Koszt kolejnego wkładu to 14 euro.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły