Rollei iSY - z Wi-Fi lub bez

Firma RCP-Technik zaprezentowała dwie nowe, niewielkie drukarki termosublimacyjne Rollei iSY, które umożliwiają szybki wydruk zdjęć w formacie 10 x 15 cm.

Rollei iSY (w dwóch wersjach: z łącznością Wi-Fi lub bez), to dwie nowe, niewielkie drukarki termosublimacyjne zaprezentowane przez firmę RCP-Technik. Urządzenia mają kompaktowe wymiary - 17,55 x 15,5 x 12,2 cm. Drukują zdjęcia o rozdzielczości 300 dpi i rozmiarze 10 x 15 centymetrów. Potrafią również wydrukować zdjęcie panoramiczne o szerokości 10 centymetrów i długości 45 centymetrów. Producent zwraca uwagę, że drukarki Rollei iSY świetnie nadają się do drukowania zdjęć wprost ze smartfonów, tabletów, a także aparatów z technologią PictBridge. Za wersję bez łączności Wi-Fi trzeba zapłacić 160 euro. Wersja z Wi-Fi to koszt 180 euro. W zestawie użytkownik dostaje 36-zdjęciowy wkład. Koszt kolejnego wkładu to 14 euro.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8