Live Guide Olympusa na stronie internetowej

Live Guide to narzędzie zaimplementowane w nowym Olympusie E-PL1, które ma ułatwiać korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatu. "Symulator" Live Guide trafił na stronę internetową japońskiego producenta - każdy może sprawdzić jak działa.

Narzędzie {ITL|Live Guide zaimplementowane w Olympusie E-PL1 to rodzaj przewodnika po zaawansowanych funkcjach aparatu - często pomijanych przez początkujących fotoamatorów na rzecz programów "auto". Live Guide pozwala dostosować nasycenie kolorów, jasność obrazu, stopień rozmycia tła itp. oraz monitorować osiągany efekt na ekranie LCD aparatu w trakcie fotografowania. Symulator tego narzędzia trafił na stronę internetową japońskiego producenta.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0