Live Guide Olympusa na stronie internetowej

Live Guide to narzędzie zaimplementowane w nowym Olympusie E-PL1, które ma ułatwiać korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatu. "Symulator" Live Guide trafił na stronę internetową japońskiego producenta - każdy może sprawdzić jak działa.

Narzędzie {ITL|Live Guide zaimplementowane w Olympusie E-PL1 to rodzaj przewodnika po zaawansowanych funkcjach aparatu - często pomijanych przez początkujących fotoamatorów na rzecz programów "auto". Live Guide pozwala dostosować nasycenie kolorów, jasność obrazu, stopień rozmycia tła itp. oraz monitorować osiągany efekt na ekranie LCD aparatu w trakcie fotografowania. Symulator tego narzędzia trafił na stronę internetową japońskiego producenta.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0