Live Guide Olympusa na stronie internetowej

Live Guide to narzędzie zaimplementowane w nowym Olympusie E-PL1, które ma ułatwiać korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatu. "Symulator" Live Guide trafił na stronę internetową japońskiego producenta - każdy może sprawdzić jak działa.

Narzędzie {ITL|Live Guide zaimplementowane w Olympusie E-PL1 to rodzaj przewodnika po zaawansowanych funkcjach aparatu - często pomijanych przez początkujących fotoamatorów na rzecz programów "auto". Live Guide pozwala dostosować nasycenie kolorów, jasność obrazu, stopień rozmycia tła itp. oraz monitorować osiągany efekt na ekranie LCD aparatu w trakcie fotografowania. Symulator tego narzędzia trafił na stronę internetową japońskiego producenta.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1