Live Guide Olympusa na stronie internetowej

Live Guide to narzędzie zaimplementowane w nowym Olympusie E-PL1, które ma ułatwiać korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatu. "Symulator" Live Guide trafił na stronę internetową japońskiego producenta - każdy może sprawdzić jak działa.

Narzędzie {ITL|Live Guide zaimplementowane w Olympusie E-PL1 to rodzaj przewodnika po zaawansowanych funkcjach aparatu - często pomijanych przez początkujących fotoamatorów na rzecz programów "auto". Live Guide pozwala dostosować nasycenie kolorów, jasność obrazu, stopień rozmycia tła itp. oraz monitorować osiągany efekt na ekranie LCD aparatu w trakcie fotografowania. Symulator tego narzędzia trafił na stronę internetową japońskiego producenta.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0