Kingston microSDHC 16GB - w 10 klasie

0
Michal Grzegorczyk
15 Luty 2010
Artykuł na: 4-5 minut
Kingston zaprezentował 16-gigabajtową kartę microSDHC, mającą 10. klasę prędkości. Oznacza to, że minimalna gwarantowana prędkość transferu danych wynosi 10MB/s.
Firma Kingston zaprezentowała nową kartę microSDHC. Wyróżnia ją 16-gigabajtowa pojemność oraz 10. klasa prędkości. Oznacza to, że minimalny gwarantowany transfer danych wynosi 10 MB/s. W komplecie sprzedawane są adaptery do standardu SDHC i miniSDHC. Dzięki temu karta może być wykorzystana zarówno w telefonie komórkowym jak i kompakcie czy lustrzance.


Informacja prasowa firmy Kingstone:

Kingston Digital wprowadza szybkie karty microSDHC klasy 10

Duża pojemność i szybki transfer danych - doskonałe uzupełnienie nowoczesnych urządzeń mobilnych

Warszawa, 15 lutego 2010, -
Kingston Digital Europe, spółka należąca do Kingston Technology - światowego lidera na rynku produktów pamięciowych - poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty kart pamięci Kingston microSDHC klasy 10 o pojemności 16 GB. Karty, opracowane zgodnie z wersją 3.00 specyfikacji SD Association, spełniają normy przewidziane dla urządzeń klasy 10. Duża pojemność, szybki transfer danych i zestaw adapterów umożliwią użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych nowej generacji.

"Nowoczesne urządzenia mobilne, takie jak kamery wysokiej rozdzielczości czy inteligentne telefony są optymalizowane pod kątem przyspieszenia zapisu danych i z pewnością w pełni wykorzystają możliwości nowych kart microSDHC klasy 10", powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology. "Użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większą wygodą i szybkością przy kopiowaniu zdjęć, plików audio i wideo oraz dokumentów i książek elektronicznych, jeśli skorzystają też z niedawno wprowadzonego uniwersalnego czytnika kart pamięci Kingston MobileLiteG2."

Kingston dostarcza nowe karty wraz z adapterami, umożliwiającymi ich zastosowanie również w kompatybilnych urządzeniach z gniazdem SD lub miniSD. Po użyciu odpowiedniego adaptera karta microSDHC zamienia się w funkcjonalną kartę miniSDHC lub SDHC, co znacznie ułatwia przenoszenie danych między różnymi urządzeniami.

Karty Kingston microSDHC klasy 10 o pojemności 16 GB objęte są dożywotnią gwarancją oraz wsparciem technicznym producenta.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.kingston.com/europe 
Zapraszamy także na nową stronę dla konsumentów, pełną informacji, konkursów i przydatnych porad www.rememberkingston.com

Kingston microSDHC klasy 10 16 GB. Funkcje i specyfikacja

- Zgodność z wersją 3.00 specyfikacji SD Association
- Wszechstronność zastosowania dzięki adapterom miniSD i SD.
- Kompatybilność z urządzeniami standardu microSDHC, miniSDHC oraz SDHC. Brak zgodności z urządzeniami microSD, miniSD oraz SD.
- System plików FAT32
- Gwarancja dożywotnia, wsparcie techniczne producenta.
- Pojemność 16 GB*.
- Wymiary 11 mm x 15 mm x 1 mm.
- Minimalny transfer danych w kartach SDHC klasy 10 – 10 MB/s.
- Temperatura pracy od -25 st. C do 85 st. C.
- Temperatura przechowywania od -40 st. C do 85 st. C.
Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Crane M2 - jeden gimbal do wszystkich urządzeń?
Zhiyun Crane M2 - jeden gimbal do wszystkich urządzeń?
Jeżeli do filmowania wykorzystujecie różne urządzenia, Zhiyun ma coś dla Was. Nowy kompaktowy gimbal Crane M2 został przystosowany do pracy ze wszystkimi typami...
0
0
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
Na rynku debiutuje ciekawy konkurent popularnych gimbali Feiyu Tech i Zhiyun. Najlżejszy stabilizator z rodziny DJI Ronin kierowany jest do użytkowników...
0
0
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach:...
13
7