Delkin Class 10 SDHC - nowa seria szybkich kart

0
Michal Grzegorczyk
23 Marzec 2010
Artykuł na: minutę
Nowa seria kart pamięci firmy Delkin w standardzie SDHC została stworzona z myślą o fotografach i osobach filmujących w wysokiej rozdzielczości. Składają się na nią nośniki o pojemnościach od 4 do 32 gigabajtów, które oferują świetne prędkości transferu - zapis na poziomie 17 MB/s i odczyt 24 MB/s.

Na serię kart pamięci Delkin Class 10 SDHC składają się cztery nośniki o pojemnościach 4, 8, 16 i 32 gigabajtów. Karty spełniają wymogi dziesiątej klasy prędkości, w której minimalna gwarantowana prędkość transferu wynosi 10 MB/s. Producent zapewnia, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej - SDHC Delkina mają osiągać prędkość zapisu na poziomie 17 MB/s i odczyt 24 MB/s. Seria objęta jest dożytwotnią gwarancją producenta.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)