Delkin Class 10 SDHC - nowa seria szybkich kart

Nowa seria kart pamięci firmy Delkin w standardzie SDHC została stworzona z myślą o fotografach i osobach filmujących w wysokiej rozdzielczości. Składają się na nią nośniki o pojemnościach od 4 do 32 gigabajtów, które oferują świetne prędkości transferu - zapis na poziomie 17 MB/s i odczyt 24 MB/s.

Na serię kart pamięci Delkin Class 10 SDHC składają się cztery nośniki o pojemnościach 4, 8, 16 i 32 gigabajtów. Karty spełniają wymogi dziesiątej klasy prędkości, w której minimalna gwarantowana prędkość transferu wynosi 10 MB/s. Producent zapewnia, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej - SDHC Delkina mają osiągać prędkość zapisu na poziomie 17 MB/s i odczyt 24 MB/s. Seria objęta jest dożytwotnią gwarancją producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8