Kingston SDHC 16 i 32 GB - 10 klasa prędkości transferu danych

Kingston zaprezentował dwie karty pamięci w standardzie SDHC - 16 i 32-gigabajtową - mające 10. klasę prędkość. Rzeczywista prędkość transferu danych według pomiarów producenta oscyluje wokół 20 MB/s.
Kingston zaprezentował 16- i 32-gigabajtową kartę SDHC 10 klasy. Oznacza to, że minimalny gwarantowany transfer danych wynosi 10 MB/s. Z pomiarów producenta wynika, że w rzeczywistości jest znacznie lepiej - karty zapewniają prędkość odczytu na poziomie 22 MB/s, a zapisu 18 MB/s. Karty objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Więcej infromacji można znaleźć w informacji prasowej firmy Kingston:

Kingston Digital wprowadza nowe karty pamięci flash SDHC klasy 10

Duża pojemność, szybki transfer danych - idealne rozwiązanie dla kamer i aparatów fotograficznych wysokiej rozdzielczości

Warszawa, 26 lutego 2010, -
Kingston Digital Europe - spółka należąca do Kingston Technology, globalnego lidera na rynku produktów pamięciowych - poinformowała o wprowadzeniu na rynek kart pamięci flash SDHC klasy 10. Nowe karty Kingston SDHC klasy 10 będą dostępne w wersjach o pojemności 16 GB i 32 GB oraz zapewnią transfer danych na poziomie 22 MB/s przy odczycie i 18 MB/s przy zapisie danych.

"Nagrywanie i oglądanie materiałów w wysokiej rozdzielczości stało się standardem, więc nowe karty pamięci Kingston SDHC klasy 10 umożliwią użytkownikom zapisywanie na jednym nośniku wielogodzinnych nagrań wideo", powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology. "Standard SDHC klasy 10 umożliwi fotografom optymalnie wykorzystać sprzęt, zwłaszcza przy wykonywaniu dużej ilości zdjęć seryjnych oraz zapisie w formacie RAW."

Karty Kingston SDHC klasy 10 opracowane zostały zgodnie ze specyfikacją SD Association w wersji 3.00 i gwarantują minimalny transfer danych na poziomie 10 MB/s. Są one idealnym uzupełnieniem cyfrowych kamer wideo oraz cyfrowych aparatów fotograficznych nowej generacji. Dostawy handlowe nowych kart pamięci już się rozpoczęły, zaś użytkowników chcących mieć pewność, że ich sprzęt będzie współpracował z nowymi nośnikami, zapraszamy na stronę internetową firmy Kingston oraz zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki Kingston Memory Search.

Karty pamięci Kingston SDHC klasy 10 objęte są dożywotnią gwarancją oraz wsparciem technicznym producenta. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.kingston.com/europe Zapraszamy także na nową stronę dla konsumentów, pełną informacji, konkursów i przydatnych porad www.rememberkingston.com

Kingston SDHC klasy 10. Specyfikacja:
- Pojemności: 16GB. 32GB
- Wymiary: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
- Wydajność: klasa 10 gwarantuje minimalny transfer danych na poziomie 10 MB/s oraz odczyt danych z szybkością 22 MB/s i zapis danych z szybkością - 18 MB/s Temperatura pracy: od -25 st. C do 85 st. C
- Temperatura przechowywania: od -40 st. C do 85 st. C
- Napięcie zasilania: 3,3 V
- Kompatybilność: Specyfikacja SD Association w wersji 3.00, urządzenia zgodne ze standardem SDHC, brak kompatybilności z urządzeniami i czytnikami SD
- Bezpieczeństwo: wbudowany przełącznik chroniący przed skasowaniem danych
- Domyślny format zapisu: FAT32
- Gwarancja: dożywotnia
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12