Delkin Elite 633x SDHC UHS-I

0
Michal Grzegorczyk
8 Kwiecień 2011
Artykuł na: minutę
Firma Delkin zaprezentowała najszybszą (jak sama deklaruje) kartę pamięci SDHC. Najbardziej pojemny nośnik ma 32 gigabajty i osiąga prędkość 95 MB/s przy odczycie i 80 MB/s przy zapisie danych. Przyda się fotografom korzystającym z RAW-ów i filmującym w rozdzielczości Full HD.

Według deklaracji firmy Delkin karty Elite 633x SDHC UHS-I to najszybsze dostępne na rynku nośniki. Dostępne są trzy pojemności: 32, 16 i 8 gigabajtów. Cała trójka oferuje imponujący transfer danych: 95 MB/s przy odczycie i 80 MB/s przy zapisie plików. Docenią to fotografowie korzystający z szybkich lustrzanek o dużych rozdzielczościach, którzy korzystają z plików RAW i kręcą tymi aparatami filmy Full HD. Oto ceny tych kart:
  • Elite 633 8GB - 140 dolarów
  • Elite 633 16GB - 250 dolarów
  • Elite 633 32GB - 440 dolarów

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)