Toshiba SDHC 8GB, 16GB, 32GB najszybsze, zgodne z UHS-I

Toshiba zapowiedziała wprowadzenie 8GB, 16GB oraz 32GB kart pamięci SDHC zgodnych ze standardem UHS-I. Producent twierdzi, że będą to najszybsze karty na rynku oferujące prędkość odczytu 95MB/s i zapisu 80MB/s.

Poza wprowadzeniem kart SDHC zgodnych ze standardem {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11093;UHS-I Toshiba zaprezentowała także kartę mocroSDHC UHS-I oferującą prędkość odczytu/zapisu 40/20MB/s.

Karty trafią do masowej produkcji w listopadzie więc w sklepach możemy się ich spodziewać w grudniu.
]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2