Takeway T2 Clampod - wszechstronny ministatyw z funkcją zacisku

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Październik 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na rynek wchodzi Takeway T2 Clampod. To zmyślny ministatyw z silnym uchwytem, który pozwala na uzyskiwanie dynamicznej perspektywy podczas fotografowania i filmowania.

Takeway T2 Clampod, to mini statyw ze specjalnym uchwytem, który możesz przymocować do każdej powierzchni: gałęzi drzew, lusterka samochodowego czy roweru. Mechaniczny uchwyt został wykonany ze stopu aluminium przeznaczonego do zastosowań lotniczych, dzięki czemu jest w stanie utrzymać ciężar ważący aż do 40 kg! To kompaktowy i wielofunkcyjny gadżet, który idealnie sprawdzi się w wielu zadaniach specjalnych.

Wbrew pozorom, Takeway T2 pozostaje stabilny nawet po przymocowaniu do roweru czy motoru. Ten statyw poradzi sobie zarówno z cylindrycznymi powierzchniami (o średnicy od 4 mm do 50 mm) jak i na płaskich powierzchniach (w zakresie od 1 mm do 50 mm). A to wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanym sześciennym szczękom z trzema różnymi rowkami, które gwarantują bezpieczne mocowanie sprzętu do różnych obiektów.

Głowica obrotowa wraz z szybkozłączką, pozwala na to, by w móc w wygodny sposób obracać aparatem wokół swojej osi. Specjalna głowica kulowa jest w stanie utrzymać sprzęt o wadze 3 kg. Możesz także dołączyć do uchwytu głowicę kulową o większej nośności, jeśli tylko zajdzie potrzeba użycia sprzętu przekraczającego 3 kg.

Takeway T2 Clampod - cena i dostępność

Oprócz głowicy kulowej do zamocowania aparatu w zestawie znajduje się także uchwyt na telefon oraz pokrowiec. Takeway T2 Clampod jest już dostępny w sprzedaży. Kosztuje 225 zł.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Power Station Newell Asvala - powerbank z gniazdkiem elektrycznym
Power Station Newell Asvala - powerbank z gniazdkiem elektrycznym
Szukasz naprawdę mocnego, ale nadal niewielkiego źródła zasilania na wyjazdy w teren? Power Station Newell Asvala oferuje pojemnośc 41600 mAh i oprócz portów USB...
1
Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej
Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej
Lampy Godox to rozwiązania oferujące jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości na rynku. A teraz można kupić je jeszcze taniej. W ramach promocji na Black Friday,...
2
Newell D-Tap - zasilaj aparaty za pomocą akumulatorów V-Lock
Newell D-Tap - zasilaj aparaty za pomocą akumulatorów V-Lock
Adapter Newell D-Tap to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności...
10