WANDRD ROAM - niewielka torba fotograficzna typu sling, która pomieści nawet 16-calowego laptopa

Autor: Maciej Luśtyk

27 Maj 2021
Artykuł na: 4-5 minut

WANDRD prezentuje kolejny oryginalny produkt. Tym razem jest to niewielka torba typu sling, która jednak w razie potrzeby pomieści wszystko dużo więcej niż zwykłe torby tego typu.

Większość osób jest w stanie znaleźć plecak lub torbę fotograficzną spełniające jego oczekiwania. Czasem jednak przydałoby się coś pomiędzy. Coś co z jednej strony będzie mniejsze od zwykłego plecaka, ale wygodniejsze od torby, a przy okazji pojemniejsze od wszelkiego rodzaju „kabur” i niewielkich pokrowców na jeden aparat. Jednym słowem coś idealnego na niezobowiązujący wypad z aparatem lub dynamiczną pracę w terenie.

Torby WANDRD ROAM mogą okazać się doskonałym wyborem na fotograficzne spacery i zlecenia podczas których chcemy pozostać mobilni

Właśnie tego typu produktem ma być WANDRD ROAM - nowa torba typu sling, którą można nosić na trzy różne sposoby i która pomieści aparat wraz z 2-3 obiektywami. W zależności od wariantu (dostępne warianty 3, 6 i 9 litrów) będzie to albo aparat kompaktowy, niewielki system bezlusterkowy, lub też lustrzankowy setup, chodzi jednak o to, by każdy typ użytkownika mógł wybrać odpowiedni model dla siebie.

Oprócz tego do toreb zmieścimy także pomniejsze akcesoria i dokumenty, podczepimy statyw (oprócz modelu 3l) a nawet… zmieścimy w niej 13- lub 16-calowego laptopa. W tym celu torby oferują rozciągliwą kieszeń z tyłu, którą jednak musimy zabezpieczyć dodatkowym zaczepem i pokrowcem, który oferowany jest jako osobny zakup. Funkcja ta niedostępna jest też dla najmniejszego modelu o pojemności 3 litrów. Tak czy inaczej, jak na razie nie potrafią tego żadne inne torby o podobnych rozmiarach na rynku, a pokrowiec z uchwytem przyda się także w innych sytuacjach (i po zagięciu posłuży także jako podstawka do pracy w terenie).

Torby ROAM oferują ponadto regulowane przegrody, wygodny dostęp, liczne kieszonki, a dodatkowo wykonane są z wodoodpornego, wytrzymałego materiału i według producenta świetnie trzymają się na plecak.

Jednym słowem mają to być praktyczne i wygodne torby skrojone na potrzeby niewielkich zleceń czy pracy na mieście.

Cena i dostępność

Nowe torby nie są też przesadnie drogie, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę cenę, w jakiej możemy je kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Ceny zaczynają się od 74 dolarów za najmniejszy model do 109 dolarów za model o pojemności 9 litrów. W przypadku zakupu z uchwytem na laptopa będziemy musieli zapłacić 139 dolarów za model 6-litrowy i 154 dolary za model 9-litrowy.

W standardowej sprzedaży ceny będą prezentować się następująco:

  • WANDRD ROAM 3L - 99 dolarów
  • WANDRD ROAM 6L - 129 dolarów
  • WANDRD ROAM 6L + laptop case - 188 dolarów
  • WANDRD ROAM 9L - 149 dolarów
  • WANDRD ROAM 9L + laptop case - 208 dolarów

Na razie nie wiemy w jakich cenach akcesoria będą dostępne w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie na stronie kampanii w serwisie Kickstarter (została już w całości sfinansowana).

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
2
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
5
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)