Nowe torby fotograficzne Wandrd na polskim rynku

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Wrzesień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Polska oferta produktów marki Wandrd rozszerza się o 3 rodzaje nowych, niewielkich toreb fotograficznych typu sling i dwa pokrowce na laptopy, które posłużą także za podstawki.

Materiał partnera

Na polskim rynku debiutują kolejne produkty cieszącej się dobrymi opiniami marki Wandrd. Tym razem to 3 torby z serii Roam, które mocowane na plecach oferować mają wygodny sposób na codzienne przenoszenie niewielkiej ilości sprzętu i rzeczy codziennego użytki, stanowiąc ciekawą alternatywę dla plecaków.

Oprócz tego, otrzymujemy 2 nowe pokrowce na laptopy, które możemy przekształcić w ergonomiczne podstawki pod komputer.

Torba fotograficzna Wandrd Roam Sling 9 l

Roam Sling 9 l to największy model nowej torby od Wandrd. Bez trudu pomieści lustrzankę z dodatkowymi obiektywami, drona i zestaw niezbędnych akcesoriów. Dzięki specjalnej rozkładanej kieszeni w podróż zabierzesz także statyw lub dużą butelkę wody. Dzięki unikalnemu etui Wandrd Laptop Case zmieścisz tu nawet 16-calowego laptopa!

Torbę wyposażono w specjalne uchwyty ułatwiające szybki dostęp, 5-punktowy system regulacji umożliwiający idealne dopasowanie do ciała, a także siatkę "Air Mesh" zapewniającą optymalną wentylację. Wandrd Roam Sling 9 l wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na wodę. Wyjmowane przegródki pozwolą dostosować przestrzeń do zróżnicowanych potrzeb, a trzy sposoby noszenia zapewnią odpowiedni komfort, niezależnie od tego gdzie i w jaki sposób podróżujesz.

Torba fotograficzna Wandrd Roam Sling 6 l

Roam Sling 6 l to średni z trzech dostępnych modeli nowej torby od Wandrd. Bez trudu pomieści aparat fotograficzny i dodatkowy obiektyw. Dzięki specjalnej rozkładanej kieszeni w podróż zabierzesz także statyw lub dużą butelkę wody. Dzięki unikalnemu etui Wandrd Laptop Case zmieścisz tu nawet 16-calowego laptopa!

Torbę wyposażono w specjalne uchwyty ułatwiające szybki dostęp, 5-punktowy system regulacji umożliwiający idealne dopasowanie do ciała, a także siatkę "Air Mesh" zapewniającą optymalną wentylację. Wandrd Roam Sling 6 l wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na wodę. Wyjmowane przegródki pozwolą dostosować przestrzeń do zróżnicowanych potrzeb, a 3 sposoby noszenia zapewnią odpowiedni komfort, niezależnie od tego gdzie i w jaki sposób podróżujesz.

Torba fotograficzna Wandrd Roam Sling 3 l

Roam Sling 3 l to najmniejszy model nowej torby od Wandrd. Idealnie sprawdzi się w charakterze miejskiej "nerki" lub podczas fotograficznych wyjść, gdzie do minimum ograniczasz ilość sprzętu. Torbę wyposażono w specjalne uchwyty ułatwiające szybki dostęp, 5-punktowy system regulacji umożliwiający idealne dopasowanie do ciała, a także siatkę "Air Mesh" zapewniającą optymalną wentylację.

Wandrd Roam Sling 3 l wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na wodę. Wyjmowana przegródka pozwoli dostosować wnętrze do zróżnicowanych potrzeb, a trzy sposoby noszenia zapewnią odpowiedni komfort, niezależnie od tego gdzie i w jaki sposób podróżujesz.

Etui na laptopa Wandrd Laptop Case 16" lub 13"

Etui na laptopa Wandrd Laptop Case zapewni Ci coś więcej niż komfortowy transport i wygodne przechowywanie dużego laptopa. Dzięki zastosowaniu wodoodpornych materiałów przypadkowe zalanie wodą lub niespodziewana ulewa, już nigdy nie pokrzyżują Twoich planów.

W ciągu kilku sekund możesz też zamienić etui w ergonomiczną podstawkę pod komputer. Dzięki niej, w dowolnym miejscu na Ziemi rozstawisz swoje mobilne biuro, zapewniając sobie komfortowe warunki pracy. Etui stanowi idealne dopełnienie dla innowacyjnych toreb Roam Sling. Z powodzeniem przypniesz do niego również pasek na ramię lub wybraną torbę techniczną Wandrd.

Więcej informacji o nowościach i pełną specyfikację poszczególnych modelu znajdziecie na stronie fdirect.eu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
2
Do 20 maja wszystkie lampy Quadralite 20% taniej
Do 20 maja wszystkie lampy Quadralite 20% taniej
W ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Światła, marka Quadralite ogłasza specjalną promocję, która rozświetli Twoje profesjonalne i osobiste projekty! Do 20 maja wszystkie lampy z...
5
Letnie okazje - Manfrotto i JOBY nawet z 20% rabatem
Letnie okazje - Manfrotto i JOBY nawet z 20% rabatem
Dystrybutor akcesoriów fotograficznych Foto7 informuje o promocji na wybrany asortyment marek Manfrotto i JOBY. Kultowe statywy, plecaki i zestawy wideo zostały przecenione nawet o...
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)