Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis

0

Autor: Promocja

16 Październik 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze sporym upustem, a dodatkowo otrzymacie do nich ochronkę, zabezpieczającą przed uszkodzeniem.

„Ceny spadają niczym liście z drzew! Nadeszła jesień, a wraz z nią pojawiła się doskonała okazja by używać filtrów fotograficznych! Właśnie dlatego startuje promocja Autumn Colours, w której możecie zdobyć wysokiej jakości filtry prostokątne z linii Irix Edge z wysokim rabatem! Te akcesoria są doskonałym narzędziem pomagającym zrównoważyć ekspozycję w całym kadrze i wydobyć pełne spektrum nasyconych kolorów w fotografii jesiennego krajobrazu.” - zachęca producent

Kapryśna aura, charakterystyczna dla tej pory roku, nie jest straszna filtrom Irix Edge, gdyż produkty z tej serii posiadają powłoki typu NANO, które doskonale chronią przed zabrudzeniami. Wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, które pokrywają hartowane szkło optyczne o transmitancji światła wynoszącej 99,8%, przekładają się na świetną jakoś obrazu, a 5 lat gwarancji na powłoki zastosowane filtrach zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Filtry ND ze sporym rabatem

Od teraz, aż do wyczerpania zapasów, w ramach promocji Autumn Colors filtry prostokątne Irix Edge w standardzie 100 mm kupicie z upustem sięgającym 19%, a dodatkowo, do każdego produktu objętego promocją otrzymamy gratis Irix Edge Protector Set, czyli specjalne nakładki, zabezpieczające filtry przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przyczyniają się one także do poprawienia kontrastu fotografowanej sceny, gdyż chronią przed światłem mogącym przedostać się przez krawędź filtra.

Jak skorzystać z promocji?

Promocją objęte są filtry Gradual ND Soft (GND 4,8,16,32), Gradual ND Hard (GND 4,8), Reverse Gradual ND (GND 8) i Full ND (ND 8,32,128, 256, 1000, 32000). Oferta ważna jest tylko do wyczerpania zapasów w oficjalnym sklepie Irix Store, lub w sklepach autoryzowanych dealerów Irix.

Pełną listę sklepów znajdziecie na stronie irixlens.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
1
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły