Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis

0

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Październik 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze sporym upustem, a dodatkowo otrzymacie do nich ochronkę, zabezpieczającą przed uszkodzeniem.

„Ceny spadają niczym liście z drzew! Nadeszła jesień, a wraz z nią pojawiła się doskonała okazja by używać filtrów fotograficznych! Właśnie dlatego startuje promocja Autumn Colours, w której możecie zdobyć wysokiej jakości filtry prostokątne z linii Irix Edge z wysokim rabatem! Te akcesoria są doskonałym narzędziem pomagającym zrównoważyć ekspozycję w całym kadrze i wydobyć pełne spektrum nasyconych kolorów w fotografii jesiennego krajobrazu.” - zachęca producent

Kapryśna aura, charakterystyczna dla tej pory roku, nie jest straszna filtrom Irix Edge, gdyż produkty z tej serii posiadają powłoki typu NANO, które doskonale chronią przed zabrudzeniami. Wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, które pokrywają hartowane szkło optyczne o transmitancji światła wynoszącej 99,8%, przekładają się na świetną jakoś obrazu, a 5 lat gwarancji na powłoki zastosowane filtrach zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Filtry ND ze sporym rabatem

Od teraz, aż do wyczerpania zapasów, w ramach promocji Autumn Colors filtry prostokątne Irix Edge w standardzie 100 mm kupicie z upustem sięgającym 19%, a dodatkowo, do każdego produktu objętego promocją otrzymamy gratis Irix Edge Protector Set, czyli specjalne nakładki, zabezpieczające filtry przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przyczyniają się one także do poprawienia kontrastu fotografowanej sceny, gdyż chronią przed światłem mogącym przedostać się przez krawędź filtra.

Jak skorzystać z promocji?

Promocją objęte są filtry Gradual ND Soft (GND 4,8,16,32), Gradual ND Hard (GND 4,8), Reverse Gradual ND (GND 8) i Full ND (ND 8,32,128, 256, 1000, 32000). Oferta ważna jest tylko do wyczerpania zapasów w oficjalnym sklepie Irix Store, lub w sklepach autoryzowanych dealerów Irix.

Pełną listę sklepów znajdziecie na stronie irixlens.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
24
3
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
0
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)