SmallHD 703 Bolt Full HD - 7-calowy, bezprzewodowy monitor podglądowy Full HD już w sprzedaży

0

Autor: Maciej Luśtyk

19 Styczeń 2018
Artykuł na: 4-5 minut

W ofercie firmy BEiKS pojawił się nowy, upakowany funkcjami monitor bezprzewodowy SmallHD o zasięgu 100 metrów o jasności 3000 nitów, który ułatwi podgląd obrazu na planie oraz zdalne sterowanie systemami follow focus.

Firmy SmallHD i Teradek połączyły siły, aby stworzyć bezprzewodowe urządzenie monitorujące, które jest wygodne, łatwe do zasilania i na tyle jasne, by umożliwiać nieskrępowaną pracę nawet w mocnym słońcu. Small HD 703 Bolt Full HD to 7-calowy monitor z 10-bitowym panelem IPS LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i kontrastem 1150:1, z wbudowanym bezprzewodowym odbiornikiem HD. Urządzenie jest kompatybilne z przekaźnikami Teradek Bolt 500, 1000 i 3000.

Wyposażony w wbudowany odbiornik bezprzewodowy i najnowocześniejsze narzędzia programowe, takie jak podgląd tablic 3D LUT w czasie rzeczywistym, zestaw 703 Bolt to według producenta najlepszy zestaw dla reżyserów potrzebujących funkcjonalnego monitora podglądowego na planie zdjęciowym.

 

Dzięki funkcjom bezprzewodowym oraz wsparciu peakingu ostrości może być także wykorzystywane do wygodnego, zdalnego sterowania systemami follow focus. Obecność złącz SDI (2 złącza wejściowe, 1 złącze wyjściowe) pozwoli natomiast na synchronizację z innymi monitorami. Poza tym otrzymujemy złącze słuchawkowe, USB oraz wejście na karty SD.

Cena i dostępność

Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży za pośrednictwem sklepu BEiKS w cenie 14 600 zł. Tam też znajdziecie pełną specyfikację produktu.

Więcej informacji na beiks.com.pl.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
2
1
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)