SmallHD 703 Bolt Full HD - 7-calowy, bezprzewodowy monitor podglądowy Full HD już w sprzedaży

0
Maciej Luśtyk
19 Styczeń 2018
Artykuł na: 4-5 minut

W ofercie firmy BEiKS pojawił się nowy, upakowany funkcjami monitor bezprzewodowy SmallHD o zasięgu 100 metrów o jasności 3000 nitów, który ułatwi podgląd obrazu na planie oraz zdalne sterowanie systemami follow focus.

Firmy SmallHD i Teradek połączyły siły, aby stworzyć bezprzewodowe urządzenie monitorujące, które jest wygodne, łatwe do zasilania i na tyle jasne, by umożliwiać nieskrępowaną pracę nawet w mocnym słońcu. Small HD 703 Bolt Full HD to 7-calowy monitor z 10-bitowym panelem IPS LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i kontrastem 1150:1, z wbudowanym bezprzewodowym odbiornikiem HD. Urządzenie jest kompatybilne z przekaźnikami Teradek Bolt 500, 1000 i 3000.

Wyposażony w wbudowany odbiornik bezprzewodowy i najnowocześniejsze narzędzia programowe, takie jak podgląd tablic 3D LUT w czasie rzeczywistym, zestaw 703 Bolt to według producenta najlepszy zestaw dla reżyserów potrzebujących funkcjonalnego monitora podglądowego na planie zdjęciowym.

 

Dzięki funkcjom bezprzewodowym oraz wsparciu peakingu ostrości może być także wykorzystywane do wygodnego, zdalnego sterowania systemami follow focus. Obecność złącz SDI (2 złącza wejściowe, 1 złącze wyjściowe) pozwoli natomiast na synchronizację z innymi monitorami. Poza tym otrzymujemy złącze słuchawkowe, USB oraz wejście na karty SD.

Cena i dostępność

Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży za pośrednictwem sklepu BEiKS w cenie 14 600 zł. Tam też znajdziecie pełną specyfikację produktu.

Więcej informacji na beiks.com.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
5
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)