Feiyu Tech Vimble C - niedrogi trzyosiowy gimbal do smartfonów i kamer sportowych

Autor: Maciej Luśtyk

17 Maj 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Gimbale Feiyu Tech cieszą się bardzo dobrą opinią, głównie ze względu na świetny stosunek ceny do jakości. Na polskim rynku właśnie debiutuje kompaktowy model Vimble C, który odznaczać ma się wyjątkową wygoda obsługi.

Najnowszy gimbal Feiyu Tech Vimble C ma wszystko, czego mogą oczekiwać osoby filmujące smartfonami i kamerami sportowymi. Wygodny uchwyt pozwala na szybki montaż, a dzięki możliwości przesunięcia jednej z osi gimbala, będziemy mogli go precyzyjnie skalibrować pod dowolne urządzenie.

Bezszczotkowe silniki pozwalają na 320-stopniowy zakres ruchów w każdej z trzech osi, a wygodę obsługi zapewnić ma ergonomiczny uchwyt oraz joystick i pokrętło trybów umożliwiające manualne sterowanie ruchami oraz funkcjami gimbala. Stabilizator oferuje trzy podstawowe tryby pracy: Pan (podążanie za ruchami w poziomie) Follow (podążanie za ruchami w poziomie i w pionie) oraz Lock (smartfon utrzymuje stałe położenie i kierunek niezależnie od ruchów).

Do tego otrzymujemy możliwości odwrócenia gimbala do góry nogami (przydatne podczas filmowania z niskiej perspektywy), szybkiego odwrócenia smartfona o 180 stopni (tryb selfie) a także wykonania płynnej panoramy w poziomie. Dodatkowo, producent przygotował dedykowaną aplikację mobilną Feiyu ON, która pozwala na swobodną kontrolę nad aparatem w smartfonie oraz śledzenie twarzy podczas filmowania.

Całość jest kompaktowa i lekka - gimbal waży 420 g przy wymiarach 116 x 108 x 245 mm, a jego bateria pozwoli nawet na 5 godzin ciągłej pracy.  Na spodzie znajdziemy także gwint statywu, ale co najważniejsze, podstawa jest wyprofilowana w ten sposób, że gimbal może samodzielnie stać na płaskiej powierzchni.

 

 

Na polskim rynku za urządzenie zapłacimy 645 zł.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem feiyu-tech.pl.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Mathorn - nowe zamienniki baterii Nikon EN-EL15C już w sprzedaży
Mathorn - nowe zamienniki baterii Nikon EN-EL15C już w sprzedaży
Sansa Europe Sp. z o.o., dystrybutor marki Mathorn, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zamienników baterii Nikon EN-EL15C: Mathorn MB-211A oraz Mathorn MB-212A Ultimate. Nowe...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)