FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach

FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach

Jeszcze bardziej odporny, funkcjonalny i wszechstronny - tak można opisać drugą odsłonę gimbala dedykowanego do kamer sportowych. Model WG2, dzięki ciekawej specyfikacji, może skusić do siebie niejednego pasjonata sportów ekstremalnych.

Firma FeiyuTech słynie z funkcjonalnych rozwiązań. W jej ofercie możemy już znaleźć całkiem pokaźną rodzinę zaawansowanych stabilizatorów i gimbali, które ułatwiają pracę vlogerom i miłośnikom filmowania, którzy swoim produkcjom chcą nadać bardziej kinematograficznego klimatu. Teraz producent zapowiedział najnowszą odsłonę popularnego modelu WG.

FeiyuTech WG2 to bardziej zaawansowana i udoskonalona wersja uniwersalnego, trzyosiowego gimbala, który zaprojektowano do współpracy z najnowszymi kamerami sportowymi typu GoPro. - Niewielkie rozmiary, kompaktowa budowa, mocowania systemu GoPro oraz mocowania statywowe 1/4” umożliwiają montaż stabilizatora w dowolnym miejscu. Tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć z niecodziennej perspektywy nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach nigdy nie było tak proste - zapewnia producent.

Model WG2 ma być wyjątkowo odporny na wodę i kurz (klasa IP67), a dzięki przeprojektowanym uszczelnieniom jest w stanie efektywnie pracować na głębokości do 1 metra. Tak więc może okazać się ciekawą propozycją dla miłośników nurkowania i sportów ekstremalnych. Do tego nowy gimbal FeiyuTech jest bardziej kompaktowy od swojego poprzednika, a na jego obudowie znajdziemy jeden przycisk odpowiadający za uruchamianie i wyłączanie urządzenia, jak również aktywacje trybów Mode.

Producent położył także duży nacisk na funkcjonalność. Całkowicie przeprojektowano konstrukcję 3-osiowego stabilizatora, który teraz zapewnia nie tylko płynniejsze panoramowanie, a także nieograniczony obrót 360 stopni w pionie i poziomie. Gimbalem możemy sterować na dwa sposoby - za pomocą dedykowanej aplikacji Feiyu ON lub łączności Bluetooth.

FeiyuTech WG2 jest już dostępny w sprzedaży. Za gimbal przyjdzie zapłacić 1349 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.feiyu-tech.pl.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0