FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach

FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach

Jeszcze bardziej odporny, funkcjonalny i wszechstronny - tak można opisać drugą odsłonę gimbala dedykowanego do kamer sportowych. Model WG2, dzięki ciekawej specyfikacji, może skusić do siebie niejednego pasjonata sportów ekstremalnych.

Firma FeiyuTech słynie z funkcjonalnych rozwiązań. W jej ofercie możemy już znaleźć całkiem pokaźną rodzinę zaawansowanych stabilizatorów i gimbali, które ułatwiają pracę vlogerom i miłośnikom filmowania, którzy swoim produkcjom chcą nadać bardziej kinematograficznego klimatu. Teraz producent zapowiedział najnowszą odsłonę popularnego modelu WG.

FeiyuTech WG2 to bardziej zaawansowana i udoskonalona wersja uniwersalnego, trzyosiowego gimbala, który zaprojektowano do współpracy z najnowszymi kamerami sportowymi typu GoPro. - Niewielkie rozmiary, kompaktowa budowa, mocowania systemu GoPro oraz mocowania statywowe 1/4” umożliwiają montaż stabilizatora w dowolnym miejscu. Tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć z niecodziennej perspektywy nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach nigdy nie było tak proste - zapewnia producent.

Model WG2 ma być wyjątkowo odporny na wodę i kurz (klasa IP67), a dzięki przeprojektowanym uszczelnieniom jest w stanie efektywnie pracować na głębokości do 1 metra. Tak więc może okazać się ciekawą propozycją dla miłośników nurkowania i sportów ekstremalnych. Do tego nowy gimbal FeiyuTech jest bardziej kompaktowy od swojego poprzednika, a na jego obudowie znajdziemy jeden przycisk odpowiadający za uruchamianie i wyłączanie urządzenia, jak również aktywacje trybów Mode.

Producent położył także duży nacisk na funkcjonalność. Całkowicie przeprojektowano konstrukcję 3-osiowego stabilizatora, który teraz zapewnia nie tylko płynniejsze panoramowanie, a także nieograniczony obrót 360 stopni w pionie i poziomie. Gimbalem możemy sterować na dwa sposoby - za pomocą dedykowanej aplikacji Feiyu ON lub łączności Bluetooth.

FeiyuTech WG2 jest już dostępny w sprzedaży. Za gimbal przyjdzie zapłacić 1349 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.feiyu-tech.pl.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1