FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach

FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach

Jeszcze bardziej odporny, funkcjonalny i wszechstronny - tak można opisać drugą odsłonę gimbala dedykowanego do kamer sportowych. Model WG2, dzięki ciekawej specyfikacji, może skusić do siebie niejednego pasjonata sportów ekstremalnych.

Firma FeiyuTech słynie z funkcjonalnych rozwiązań. W jej ofercie możemy już znaleźć całkiem pokaźną rodzinę zaawansowanych stabilizatorów i gimbali, które ułatwiają pracę vlogerom i miłośnikom filmowania, którzy swoim produkcjom chcą nadać bardziej kinematograficznego klimatu. Teraz producent zapowiedział najnowszą odsłonę popularnego modelu WG.

FeiyuTech WG2 to bardziej zaawansowana i udoskonalona wersja uniwersalnego, trzyosiowego gimbala, który zaprojektowano do współpracy z najnowszymi kamerami sportowymi typu GoPro. - Niewielkie rozmiary, kompaktowa budowa, mocowania systemu GoPro oraz mocowania statywowe 1/4” umożliwiają montaż stabilizatora w dowolnym miejscu. Tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć z niecodziennej perspektywy nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach nigdy nie było tak proste - zapewnia producent.

Model WG2 ma być wyjątkowo odporny na wodę i kurz (klasa IP67), a dzięki przeprojektowanym uszczelnieniom jest w stanie efektywnie pracować na głębokości do 1 metra. Tak więc może okazać się ciekawą propozycją dla miłośników nurkowania i sportów ekstremalnych. Do tego nowy gimbal FeiyuTech jest bardziej kompaktowy od swojego poprzednika, a na jego obudowie znajdziemy jeden przycisk odpowiadający za uruchamianie i wyłączanie urządzenia, jak również aktywacje trybów Mode.

Producent położył także duży nacisk na funkcjonalność. Całkowicie przeprojektowano konstrukcję 3-osiowego stabilizatora, który teraz zapewnia nie tylko płynniejsze panoramowanie, a także nieograniczony obrót 360 stopni w pionie i poziomie. Gimbalem możemy sterować na dwa sposoby - za pomocą dedykowanej aplikacji Feiyu ON lub łączności Bluetooth.

FeiyuTech WG2 jest już dostępny w sprzedaży. Za gimbal przyjdzie zapłacić 1349 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.feiyu-tech.pl.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13