Brakuje Wam stylu? Leica proponuje ekskluzywną biżuterię dla fotografów

Autor: Maciej Luśtyk

30 Listopad 2015
Artykuł na: minutę
Pamiętacie jeszcze brelok za 700 zł z luksusowej linii gadżetów “0.95”, zaprojektowanej wspólnie przez Leikę i francuską markę Dupont? A co byście powiedzieli na ekskluzywną biżuterię dla fotografów, inspirowaną aparatami z czerwoną kropką?

Na stronie rosyjskiego oddziału firmy Leica znajdziemy luksusową, srebrną biżuterię dla mężczyzn, inspirowaną aparatami producenta. W skład kolekcji opracowanej we współpracy z marką Markin wchodzą spinki do mankietów oraz naszyjnik. Obydwa akcesoria przedstawiają pokrętło czasów ekspozycji z aparatu Leica M. Smaczku dodaje fakt, że pokrętło, podobnie jak w aparacie, możemy obracać.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Ze spinek z pewnością zadowolony byłby niejeden fotograf, niestety bardzo niewielu będzie sobie mogło na nie pozwolić. Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, za wszystko co związane z osławioną czerwoną kropką musimy słono zapłacić. W tym wypadku wspomniane spinki będą nas kosztować prawie 4 tys. zł. Nieco mniej zapłacimy za wisiorek - “tylko” 2 tys. zł. Luksus czy przesada?

Więcej informacji znajdziecie na stronie leica-store.ru

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Profoto B10Xi B10X Plus - błysk 250 i 500 Ws w lekkim oraz kompaktowym wydaniu
Profoto B10Xi B10X Plus - błysk 250 i 500 Ws w lekkim oraz kompaktowym wydaniu
Dwie nowe lampy dla twórców foto i wideo prezentuje Profoto. B10Xi B10X Plus to lekkie głowice błyskowe z wydajnym światłem ciągłym, w naprawdę kompaktowej odsłonie.
6
DJI OM 5 - 3-osiowy gimbal i selfie stick do smartfonów w jednym
DJI OM 5 - 3-osiowy gimbal i selfie stick do smartfonów w jednym
DJI prezentuje kolejną generację smartfonowego gimbala z serii OM (Osmo Mobile). Stabilizator otrzymuje wbudowany wysięgnik , nowe funkcję i wygodniejszą...
9
Nowa generacja kart Samsung Pro Plus i Evo Plus - nośniki dla twórców teraz bardziej wydajne
Nowa generacja kart Samsung Pro Plus i Evo Plus - nośniki dla twórców teraz bardziej wydajne
Samsung zaprezentował najnowsze karty pamięci microSD i SD z serii PRO Plus i EVO Plus, stworzone dla profesjonalistów, entuzjastów fotografii, filmowców i twórców...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)