Brakuje Wam stylu? Leica proponuje ekskluzywną biżuterię dla fotografów

Autor: Maciej Luśtyk

30 Listopad 2015
Artykuł na: minutę
Pamiętacie jeszcze brelok za 700 zł z luksusowej linii gadżetów “0.95”, zaprojektowanej wspólnie przez Leikę i francuską markę Dupont? A co byście powiedzieli na ekskluzywną biżuterię dla fotografów, inspirowaną aparatami z czerwoną kropką?

Na stronie rosyjskiego oddziału firmy Leica znajdziemy luksusową, srebrną biżuterię dla mężczyzn, inspirowaną aparatami producenta. W skład kolekcji opracowanej we współpracy z marką Markin wchodzą spinki do mankietów oraz naszyjnik. Obydwa akcesoria przedstawiają pokrętło czasów ekspozycji z aparatu Leica M. Smaczku dodaje fakt, że pokrętło, podobnie jak w aparacie, możemy obracać.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Ze spinek z pewnością zadowolony byłby niejeden fotograf, niestety bardzo niewielu będzie sobie mogło na nie pozwolić. Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, za wszystko co związane z osławioną czerwoną kropką musimy słono zapłacić. W tym wypadku wspomniane spinki będą nas kosztować prawie 4 tys. zł. Nieco mniej zapłacimy za wisiorek - “tylko” 2 tys. zł. Luksus czy przesada?

Więcej informacji znajdziecie na stronie leica-store.ru

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)