Kingston microSDXC UHS-I - szybka seria

Kingston microSDXC UHS-I - szybka seria
W ofercie firmy Kingston pojawiła się nowa seria kart microSDXC o pojemności do 64 gigabajtów, charakteryzująca się dobrymi parametrami transferu danych.

W ofercie firmy Kingston pojawiła się nowa seria kart microSDXC, charakteryzująca się dobrymi parametrami transferu danych. Nośniki oferują szybkość odczytu 90 MB/s i zapisu 45 MB/s. Są dostępne w trzech wersjach o pojemnościach 16, 32 i 64 gigabajtów. Karty spełniają wymogi standardu UHS-I Speed Class 1 (U1), co umożliwia rejestrowanie sesji wideo HD, wideo 3D i płynną transmisję w czasie rzeczywistym.

Karty micro Kingston SDHC/SDXC UHS-I klasy 10 objęte są wieczystą gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną.
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1