Kingston Hyper X Predator 3.0 - 1TB w kieszeni

Autor: Patryk Wiśniewski

10 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
CES 2013Kingston Hyper X Predator 3.0 to bardzo ciekawy pomysł na przenośną pamięć USB Flash. Producentowi w niewielkiej obudowie udało się zmieścić aż 1 terabajt pamięci. Niestety, za kieszonkowy dysk przyjdzie nam słono zapłacić.

Kingston Hyper X Predator 3.0 nie jest propozycją ściśle fotograficzną, ale na pewno niejeden fotograf znajdzie dla niego zastosowanie. Przenośna pamięć USB Flash o pojemności 1TB przyda się podczas długotrwałych wyjazdów. Nie będziemy musieli nosić dużo większych, cięższych dysków, aby zarchiwizować swoje zdjęcia. Pendrive Kingstona zmieści się w kieszeni.

Użytkownicy nie muszą się także obawiać o jego prędkość. Kingston Hyper X Predator 3.0 pozwoli nam zarchiwizować pliki z prędkością 160MB/s, a w przypadku odczytu oferuje 240MB/s.

Pamięć ma być dostępna w pierwszym kwartale tego roku, na razie producent nie podał jego oficjalnej ceny. Jednak wersja 512GB została wyceniona aż na 1750 dolarów. Zaprezentowany dziś Kingston Hyper X Predator 3.0 na pewno będzie droższy.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
5
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)