Kingston Hyper X Predator 3.0 - 1TB w kieszeni

Autor: Patryk Wiśniewski

10 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
CES 2013Kingston Hyper X Predator 3.0 to bardzo ciekawy pomysł na przenośną pamięć USB Flash. Producentowi w niewielkiej obudowie udało się zmieścić aż 1 terabajt pamięci. Niestety, za kieszonkowy dysk przyjdzie nam słono zapłacić.

Kingston Hyper X Predator 3.0 nie jest propozycją ściśle fotograficzną, ale na pewno niejeden fotograf znajdzie dla niego zastosowanie. Przenośna pamięć USB Flash o pojemności 1TB przyda się podczas długotrwałych wyjazdów. Nie będziemy musieli nosić dużo większych, cięższych dysków, aby zarchiwizować swoje zdjęcia. Pendrive Kingstona zmieści się w kieszeni.

Użytkownicy nie muszą się także obawiać o jego prędkość. Kingston Hyper X Predator 3.0 pozwoli nam zarchiwizować pliki z prędkością 160MB/s, a w przypadku odczytu oferuje 240MB/s.

Pamięć ma być dostępna w pierwszym kwartale tego roku, na razie producent nie podał jego oficjalnej ceny. Jednak wersja 512GB została wyceniona aż na 1750 dolarów. Zaprezentowany dziś Kingston Hyper X Predator 3.0 na pewno będzie droższy.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)