Lomography Peacock 110 X-Pro

Po bardzo długim czasie wznowiono produkcję slajdu w formacie 110. Do sprzedaży trafił film Lomography Peacock 110 X-Pro. Materiał światłoczuły będzie mógł być wykorzystywany z aparatami Lomography takimi jak Fisheye Baby oraz Diana Baby 110.

Firma Lomography zaprezentowała nowy materiał światłoczuły w formacie 110 - Lomography Peacock 110 X-Pro. Slajd przeznaczony jest głównie do cross-processingu, choć także do obróbki w standardowym procesie E-6. Będzie współpracował z aparatami Lomography takimi jak Fisheye Baby i Diana Baby 110, a także ze starszymi aparatami wykorzystującymi film w tym formacie.

Slajd jest dostępny w cenie 7,90 euro w sklepie online Lomography.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1