Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Zestaw Small Soft Box Kit do fleszy od Rogue Photographic Design

0

Autor: Patrycja Tuszyńska

10 Styczeń 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała podstawowy zestaw modyfikatorów światła przeznaczony do użytku z fleszami. W skład zestawu wchodzą dwa najpopularniejsze akcesoria marki - panel odbijający światło błyskowe i dyfuzor. Dodatkowo w sprzedaży pojawił się zestaw 18 filtrów korygujących temperaturę barwową błysku.

Zestaw Small Soft Box Kit zawiera dwa najbardziej popularne modyfikatory światła marki Rogue przeznaczone do fleszy - FlashBender Positionable Reflector i Small Diffusion Panel. Panel FlashBender może być używany samodzielnie jako panel odbijający światło błyskowe lampy - możliwe jest jego dowolne wyginanie, rozwijanie i zwijanie, w celu uzyskania pożądanego efektu odbicia błysku. Po przyczepieniu dyfuzora za pomocą rzepu, elementy stworzą mały softboks. Cały zestaw jest wygodny w transporcie, zajmuje niewiele miejsca i waży niecałe 150 gramów.

Dodatkowo zaprezentowany został Colour Correction Filter Kit - zestaw 18 żelowych filtrów korygujących barwę światła błyskowego wraz z mocowaniem i etui. Kolorowe filtry korygujące stosowane są w celu poprawy ogólnej równowagi barw w obrazie, poprzez regulację temperatury barwowej błysku i tym samym lepszego dopasowania go do światła zastanego.

Zestawy dostępne są online - Small Soft Box Kit w cenie 45 funtów, a Colour Correction Filter Kit w cenie 30 funtów. Więcej informacji na temat produktów marki Rogue można znaleźć na stronie www.expoimaging.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
1
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
27
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
Powiązane artykuły