Modyfikatory światła do fleszy od Rogue Photographic Design

Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała trzy nowe zestawy kompaktowych akcesoriów oświetleniowych, które zawierają różne modyfikatory światła, takie jak softboksy, gridy czy kolorowe żelowe końcówki. Zestawy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.

Końcówki Rouge Photographic Design to modyfikatory światła przeznaczone do lamp błyskowych, które zapewniają kreatywną kontrolę nad oświetleniem. Zestawy dostępne są w trzech wersjach. Wersja "Starter Lighting Kit" dla początkujących fotografów, zawiera uniwersalne modyfikatory światła, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Z kolei "Portrait Lighting Kit" to większy zestaw końcówek umożliwiających dużą kontrolę nad światłem podczas fotografii na różnego rodzaju wydarzeniach np. ślubach, czy też podczas sesji portretowych. Także w takich sytuacjach, które wymagają zastosowania kilku fleszy. Ostatni z zestawów, "Master Lighting Kit", został zaprojektowany dla zaawansowanych użytkowników, którzy pracują z kilkoma lampami błyskowymi i ustawieniami oświetlenia jednocześnie - znajdziemy w nim zatem takie modyfikatory jak mały softboks, grid, dyzfuzor czy kolorowe żelowe końcówki.

Modyfikatory Rouge Photographic Design dostępne są w sprzedaży online w cenach od 90 do 170 funtów. Więcej informacji na temat produktów marki Rogue można znaleźć na stronie www.expoimaging.com.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8