Modyfikatory światła do fleszy od Rogue Photographic Design

0
Patrycja Tuszyńska
21 Listopad 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała trzy nowe zestawy kompaktowych akcesoriów oświetleniowych, które zawierają różne modyfikatory światła, takie jak softboksy, gridy czy kolorowe żelowe końcówki. Zestawy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.

Końcówki Rouge Photographic Design to modyfikatory światła przeznaczone do lamp błyskowych, które zapewniają kreatywną kontrolę nad oświetleniem. Zestawy dostępne są w trzech wersjach. Wersja "Starter Lighting Kit" dla początkujących fotografów, zawiera uniwersalne modyfikatory światła, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Z kolei "Portrait Lighting Kit" to większy zestaw końcówek umożliwiających dużą kontrolę nad światłem podczas fotografii na różnego rodzaju wydarzeniach np. ślubach, czy też podczas sesji portretowych. Także w takich sytuacjach, które wymagają zastosowania kilku fleszy. Ostatni z zestawów, "Master Lighting Kit", został zaprojektowany dla zaawansowanych użytkowników, którzy pracują z kilkoma lampami błyskowymi i ustawieniami oświetlenia jednocześnie - znajdziemy w nim zatem takie modyfikatory jak mały softboks, grid, dyzfuzor czy kolorowe żelowe końcówki.

Modyfikatory Rouge Photographic Design dostępne są w sprzedaży online w cenach od 90 do 170 funtów. Więcej informacji na temat produktów marki Rogue można znaleźć na stronie www.expoimaging.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły