Modyfikatory światła do fleszy od Rogue Photographic Design

0

Autor: Patrycja Tuszyńska

21 Listopad 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała trzy nowe zestawy kompaktowych akcesoriów oświetleniowych, które zawierają różne modyfikatory światła, takie jak softboksy, gridy czy kolorowe żelowe końcówki. Zestawy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.

Końcówki Rouge Photographic Design to modyfikatory światła przeznaczone do lamp błyskowych, które zapewniają kreatywną kontrolę nad oświetleniem. Zestawy dostępne są w trzech wersjach. Wersja "Starter Lighting Kit" dla początkujących fotografów, zawiera uniwersalne modyfikatory światła, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Z kolei "Portrait Lighting Kit" to większy zestaw końcówek umożliwiających dużą kontrolę nad światłem podczas fotografii na różnego rodzaju wydarzeniach np. ślubach, czy też podczas sesji portretowych. Także w takich sytuacjach, które wymagają zastosowania kilku fleszy. Ostatni z zestawów, "Master Lighting Kit", został zaprojektowany dla zaawansowanych użytkowników, którzy pracują z kilkoma lampami błyskowymi i ustawieniami oświetlenia jednocześnie - znajdziemy w nim zatem takie modyfikatory jak mały softboks, grid, dyzfuzor czy kolorowe żelowe końcówki.

Modyfikatory Rouge Photographic Design dostępne są w sprzedaży online w cenach od 90 do 170 funtów. Więcej informacji na temat produktów marki Rogue można znaleźć na stronie www.expoimaging.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły