Modyfikatory światła do fleszy od Rogue Photographic Design

Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała trzy nowe zestawy kompaktowych akcesoriów oświetleniowych, które zawierają różne modyfikatory światła, takie jak softboksy, gridy czy kolorowe żelowe końcówki. Zestawy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.

Końcówki Rouge Photographic Design to modyfikatory światła przeznaczone do lamp błyskowych, które zapewniają kreatywną kontrolę nad oświetleniem. Zestawy dostępne są w trzech wersjach. Wersja "Starter Lighting Kit" dla początkujących fotografów, zawiera uniwersalne modyfikatory światła, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Z kolei "Portrait Lighting Kit" to większy zestaw końcówek umożliwiających dużą kontrolę nad światłem podczas fotografii na różnego rodzaju wydarzeniach np. ślubach, czy też podczas sesji portretowych. Także w takich sytuacjach, które wymagają zastosowania kilku fleszy. Ostatni z zestawów, "Master Lighting Kit", został zaprojektowany dla zaawansowanych użytkowników, którzy pracują z kilkoma lampami błyskowymi i ustawieniami oświetlenia jednocześnie - znajdziemy w nim zatem takie modyfikatory jak mały softboks, grid, dyzfuzor czy kolorowe żelowe końcówki.

Modyfikatory Rouge Photographic Design dostępne są w sprzedaży online w cenach od 90 do 170 funtów. Więcej informacji na temat produktów marki Rogue można znaleźć na stronie www.expoimaging.com.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
3
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0