Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Modyfikatory światła do fleszy od Rogue Photographic Design

0

Autor: Patrycja Tuszyńska

21 Listopad 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Rogue Photographic Design zaprezentowała trzy nowe zestawy kompaktowych akcesoriów oświetleniowych, które zawierają różne modyfikatory światła, takie jak softboksy, gridy czy kolorowe żelowe końcówki. Zestawy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów.

Końcówki Rouge Photographic Design to modyfikatory światła przeznaczone do lamp błyskowych, które zapewniają kreatywną kontrolę nad oświetleniem. Zestawy dostępne są w trzech wersjach. Wersja "Starter Lighting Kit" dla początkujących fotografów, zawiera uniwersalne modyfikatory światła, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Z kolei "Portrait Lighting Kit" to większy zestaw końcówek umożliwiających dużą kontrolę nad światłem podczas fotografii na różnego rodzaju wydarzeniach np. ślubach, czy też podczas sesji portretowych. Także w takich sytuacjach, które wymagają zastosowania kilku fleszy. Ostatni z zestawów, "Master Lighting Kit", został zaprojektowany dla zaawansowanych użytkowników, którzy pracują z kilkoma lampami błyskowymi i ustawieniami oświetlenia jednocześnie - znajdziemy w nim zatem takie modyfikatory jak mały softboks, grid, dyzfuzor czy kolorowe żelowe końcówki.

Modyfikatory Rouge Photographic Design dostępne są w sprzedaży online w cenach od 90 do 170 funtów. Więcej informacji na temat produktów marki Rogue można znaleźć na stronie www.expoimaging.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
1
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
27
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
Powiązane artykuły