Akcesoria Polaroid dostępne w Polsce

0

Autor: Michal Grzegorczyk

15 Marzec 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma SystemBank poinformowała, że została oficjalnym dystrybutorem produktów Polaroid w Polsce. Legendarna marka wraca z szeroką gamą produktów z branży fotograficznej: filtrów, konwerterów, akcesoriów czyszczących, statywów, lamp błyskowych, dyfuzorów, akumulatorów i innych.

Marka Polaroid na kilka lat zniknęła z fotograficznego rynku, a jeśli się pojawiała, to tylko w kontekśie informacji o kolejnych licytacjach i zmianach właściciela. Sytuacja się ostatecznie wyklarowała i na polski rynek trafiają wlaśnie - za sprawą firmy SystemBank - produkty "nowego" Polaroida. Na razie są to głównie akcesoria: filtry, konwertery, akcesoria czyszczące, statywy, lampy błyskowe, dyfuzory, akumulatory i inne. Już wkrótce do oferty zostaną dołączone najnowsze (i najciekawsze) produkty: mini drukarka fotograficzna GL10, okulary GL20, których projektantką jest Lady Gaga oraz aparat do zdjęć błyskawicznych GL30. Osoby, które chcą poznać pełną ofertę firmy odsyłamy na polską stronę producenta {LNK|http://www.polaroidusa.pl/;www.polaroidUSA.pl oraz na stronę oficjalnego dystrybutora www.systembank.pl.

]

Poniżej prezentujemy informację prasową:

JAKOŚĆ GWARANTOWANA MARKĄ

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 15.03.2011 w sprzedaży pojawiły się najnowsze produkty renomowanej marki Polaroid. Oficjalnym dystrybutorem produktów na terenie Polski została firma SystemBank.

Polaroid - marka która istnieje od 1927 roku, znana głównie z filmów, aparatów fotograficznych do zdjęć błyskawicznych oraz okularów, po kilkuletniej przerwie na rynku powraca, przedstawiając szeroką gamę produktów z branży fotograficznej.

Bazując na ponad 80-cio letniej tradycji, firma oferuje produkty wysokiej jakości w wyjątkowo rozsądnej cenie.

W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawi się szeroka gama akcesoriów fotograficznych. Będą to m.in. filtry fotograficzne, akcesoria czyszczące, statywy, konwertery, lampy błyskowe, akumulatory zasilające, dyfuzory oraz wiele innych.

W dalszej kolejności udostępnione zostaną najnowsze wynalazki firmy. Wśród nich znajdą się m.in. innowacyjne produkty serii GREY LEBEL: mini drukarka fotograficzna - GL10, oryginalne i niecodzienne okulary - GL20, których projektantką jest LADY GAGA oraz unowocześniona wersja aparatu fotograficznego do zdjęć błyskawicznych o symbolu GL30.

Począwszy od dnia 15.03.2011 do końca miesiąca do sprzedaży zostanie wprowadzone stopniowo ponad 40 akcesoriów fotograficznych marki Polaroid. Kolejne 30 pojawi się już w kwietniu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)