Canon EF 200-400mm f/4L IS USM z wbudowanym telekonwerterem 1.4x

Canon EF 200-400mm f/4L IS USM to profesjonalna, uszczelniona konstrukcja, kierowana wszędzie tam gdzie istotne jest duże przybliżenie oraz jasność optyki. Obiektyw ma ciekawy dodatek, jakim jest wbudowany telekonwerter 1,4x.
Canon poinformował o nowym teleobiektywie z zakresem ogniskowych 200-400 mm i stałym świetle f/4. Interesujący jest fakt, że obiektyw posiada wbudowany telekonwerter, umożliwiający "przesunięcie" zakresu na 280-560 mm. Charakterystycznym minusem zastosowania telekonwerterów jest spadek światła, w tym przypadku do wartości f/5.6. Obiektyw ma być zaprezentowany w ciągu kilku najbliższych dni, na targach CP+.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8