ShowOFF MFK 2010 - wyniki naboru

Prezentujemy wyniki naboru do Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2010. Spośród prawie 400 zgłoszeń jury wyłoniło 10 laureatów, którzy zaprezentują swoje prace na tegorocznym Miesiącu Fotografii w Krakowie.
Paweł Bajew
Do tegorocznej Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie zostało zgłoszonych blisko 400 projektów. Wśród zgłoszeń, oprócz klasycznej fotografii, znalazły się blurby, fotokasty, projekty video i projekty multimedialne, fotoblogi, jak również fotografia trójwymiarowa.

Jury w składzie Kuba Dąbrowski, Mikołaj Komar, Jacek Poremba, Karol Radziszewski i Tomek Sikora wyłoniło 10 laureatów konkursu, z którymi pracować będzie nad przygotowaniem pokonkursowych wystaw. Efekty tej współpracy zobaczymy w Sekcji ShowOFF na najbliższym Miesiącu Fotografii w Krakowie.

Zwycięzcami konkursu zostali:
Paweł Bajew (kurator Tomek Sikora)
Łukasz Biederman (kurator Jacek Poremba)
Joanna Chudy (kurator Tomek Sikora)
Agata Kadenacy (kurator Jacek Poremba)
Dominika Kamińska (kurator Kuba Dąbrowski)
Dawid Cyprian Kot (kurator Mikołaj Komar)
Anna Małysz (kurator Mikołaj Komar)
Filip Gabriel Pudło (kurator Karol Radziszewski)
Grzegorz Stefański (kurator Karol Radziszewski)
Kamil Zacharski (kurator Kuba Dąbrowski)

Ponadto jury wskazało kilkanaście innych projektów, również wartych zaprezentowania przed krakowską publicznością. Okazały się one na tyle kompletne i dojrzałe, że nie wymagają opieki kuratorskiej. Z ich autorami organizatorzy kontaktować się będą indywidualnie.
Agata Kadenacy

Joanna Chudy
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Aputure - wszechstronna lampa LED Light Storm LS CS120 d II oraz softboksy
16 Sty 2019
Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe produkty z oferty Aputure. Wśród nich m.in. nowa generacja jednej z najciekawszych LED-owych lamp światła ciągłego na rynku.
0
CamFi Pro Plus - bezprzewodowy tethering teraz także z najważniejszymi programami do edycji
16 Sty 2019
Pokazany rok temu moduł CamFi Pro obiecywał najwygodniejszy bezprzewodowy tethering na rynku. Kwestią zaburzającą workflow była jednak konieczność eksportu przesłanych zdjęć do zewnętrznych aplikacji. Teraz nareszcie materiał możemy bezpośrednio przesyłać m.in do programów Lightroom i Capture One.
0
#StudioEOSR - oznacz zdjęcia i wygraj udział w warsztatach fotografii studyjnej!
16 Sty 2019
Chcesz poznać specyfikę profesjonalnej pracy w studio i możliwości najnowszego bezlusterkowca Canon EOS R? Zobacz, jak wygrać jedno z 6 miejsc w warsztatach, które dla Was mamy.
0
Nowe obiektywy Tamron kompatybilne z bezlusterkowym systemem Nikon Z
16 Sty 2019
Aż 6 zoomów Tamrona otrzymało nową aktualizację, dzięki której obiektywy staną się w pełni kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!