Ruszyła kolejna edycja konkursu World Press Photo

Od dziś można przesyłać swoje prace na skierowany do profesjonalnych fotografów oraz fotoreporterów konkurs World Press Photo.
Od 1 grudnia można zgłaszać swoje prace w międzynarodowym konkursie fotografii prasowej World Press Photo.

Zdjęcia pojedyncze i fotoreportaże można przesyłać w następujących kategoriach: Spot News, General News, People in the News, Sports Action, Sports Features, Contemporary Issues, Daily Life, Portraits, Arts and Entertainment i Nature. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody w wysokości 1500 euro. Laureat nagrody World Press Photo of the Year otrzyma 10000 euro.

Swoje prace można przesyłać wyłącznie za pośrednictwem sieci do 14 stycznia 2010. Aby móc wziąć udział w konkursie trzeba zarejestrować się do 8 stycznia 2010.

Szczegóły znajdziemy na stronie: www.worldpressphoto.org.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
JOBY prezentuje nową linię statywów GorillaPod 3K PRO
27 Cze 2019
Zaawansowany statyw, kompaktowa głowica kulowa i elastyczny statyw przeznaczony dla vlogerów - oto trzy elastyczne rozwiązania, które tworzą najnowszą serię GorillaPod 3K PRO.
0
Loupedeck+ ze wsparciem dla Camera Raw
27 Cze 2019
Producent nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną aktualizację Loupedeck+. Tym razem konsola do edycji jest już kompatybilna z Adobe Camera Raw.
0
Ważna aktualizacja platformy Phase One IQ4 Infinity. Wraz z nią otrzymamy m.in wieloklatkowy zapis RAW
26 Cze 2019
Tryb Automated Frame Averaging łączący wiele zdjęć w jeden plik RAW o lepszej jakości i szczegółowości obrazu - to największa nowość jaka w przyszłym tygodniu ma zostać wprowadzona do średnioformatowego systemu Phase One IQ4 Infinity.
0
Rusza Kino Letnie WJF VOL. 5. Pierwszy pokaz filmowy już najbliższy czwartek
26 Cze 2019
Kino Letnie WJF to cykl pokazów skierowany do miłośników fotografii. W ramach piątej edycji zostaną pokazane cztery filmy. Pierwszy seans już w najbliższy czwartek (27 czerwca).
0