Ruszyła kolejna edycja konkursu World Press Photo

Od dziś można przesyłać swoje prace na skierowany do profesjonalnych fotografów oraz fotoreporterów konkurs World Press Photo.
Od 1 grudnia można zgłaszać swoje prace w międzynarodowym konkursie fotografii prasowej World Press Photo.

Zdjęcia pojedyncze i fotoreportaże można przesyłać w następujących kategoriach: Spot News, General News, People in the News, Sports Action, Sports Features, Contemporary Issues, Daily Life, Portraits, Arts and Entertainment i Nature. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody w wysokości 1500 euro. Laureat nagrody World Press Photo of the Year otrzyma 10000 euro.

Swoje prace można przesyłać wyłącznie za pośrednictwem sieci do 14 stycznia 2010. Aby móc wziąć udział w konkursie trzeba zarejestrować się do 8 stycznia 2010.

Szczegóły znajdziemy na stronie: www.worldpressphoto.org.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
18 Mar 2019
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
0
Thingyfy Pinhole Pro X - pierwszy otworkowy zoom na świecie
18 Mar 2019
Podczas największych brytyjskich targów fotograficznych The Photography Show 2019, firma Thingyfy pokazała kolejny oryginalny “obiektyw” otworkowy. Co ciekawe, tym razem konstrukcja umożliwi nam regulację ogniskowej.
1
Meike 35 mm f/1.4 - w pełni manualna stałka do aparatów z matrycami APS-C i M43
18 Mar 2019
Kompaktowa i w pełni manualna konstrukcja o dużych możliwościach - tak firma Meike zapowiedziała swój najnowszy model 35 mm f/1.4. Obiektyw jest już dostępny w sprzedaży z mocowaniem: Sony E, Fujifilm X, Canon EF-M i Mikro Cztery Trzecie.
0
„My Nordic Noir” Agaty Mayer to fotograficzna podróż do tajemniczego świata skandynawskich kryminałów
18 Mar 2019
Pełne tajemnic zdjęcia spowite klimatem skandynawskich kryminałów - te słowa najlepiej opisują wystawę „My Nordic Noir” Agaty Mayer. Wernisaż już 21 marca w Warszawie.
0