Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Fotografia modyfikowana - konkurs Fotopolis.pl i Wacoma

fotopolis EXPO 2009 Dla wielu z Was zdjęcie z aparatu to dopiero punkt wyjścia do dalszej pracy. Właśnie dla mistrzów obróbki, wspólnie z firmą Wacom przygotowaliśmy konkurs na najlepszą fotografię modyfikowaną!
0

Autor: Marta Majewska

9 Październik 2009
Artykuł na: 2-3 minuty

Wyłonimy dzięsięciu finalistów, którzy rozegrają między sobą finałową Bitwę podczas fotopolis EXPO. Trzech zwycięzców Bitwy otrzyma tablety piórkowe Wacom Intuos4.

Nasi finaliści dostaną jedno ze zdjęć zrobionych podczas warsztatów i będą mieli dwie godziny na zrobienie z niego czegoś zaskakującego. Bitwę będą mogli śledzić wszyscy podczas targów fotopolis EXPO w niedzielę, 25 października, w godzinach 11:30-13:00, a od 11:00 do 14:00 zapoznać się bliżej z produktami Wacoma.

Jury oceni prace na miejscu i przyzna następujące nagrody:

  • 1-sze miejsce: Wacom Intuos4 M
  • 2-gie miejsce: Wacom Intuos4 S + elegancka torba na tablet
  • 3-cie miejsce: Wacom Intuos4 S

Zdjęcia do konkursu należy zgłaszać od 9 do 19 października 2009 na specjalnej stronie fotopolis.pl/?konkurs_wacom. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 października, a na bitwę zapraszamy wszystkich już w niedzielę, 25 października na fotopolis EXPO - Warszawskie Dni Fotografii (Centrum Kultury w Dawnej Wytwórni Wódek KONESER na ul. Ząbkowskiej 27/31 w Warszawie)

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
97
1
Leżały w szufladzie kilkadziesiąt lat  - powojenna Polska na zdjęciach Wojciecha Tuszko
Leżały w szufladzie kilkadziesiąt lat - powojenna Polska na zdjęciach Wojciecha Tuszko
Swoją pierwszą wystawę miał w wieku… 94 lat. Kuratorem był wnuk, z pomocą którego w tym roku Wojciech Tuszko wydał swój pierwszy album.
562
1
International Landscape Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia krajobrazowe roku
International Landscape Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia krajobrazowe roku
Oto najlepsze fotografie krajobrazu z tegorocznej odsłony konkursu ILPOTY. Wśród wyróżnionych znalazł się także Polak, Marek Biegalski.
18
0
Powiązane artykuły