Wybrane zdjęcia z drugiego etapu konkursu Sony World Photography Awards 2015

Wybrane zdjęcia z drugiego etapu konkursu Sony World Photography Awards 2015
Prezentujemy Wam galerię najciekawszych naszym zdaniem zdjęć, które zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu tegorocznej edycji konkursu Sony World Photography Awards 2015.
Niedawno informowaliśmy Was, że w finale konkursu Sony World Photography Awards 2015 będzie konkurować aż 6 fotografów z Polski. Teraz przygotowaliśmy dla Was wybór najciekawszych naszym zdaniem zdjęć z galerii konkursowych. Wybór był trudny bo większość z kilkuset prac zakwalifikowanych do kolejnego etapu konkursu prezentuje naprawdę wysoki poziom. Zapraszamy was do obejrzenia wybranych zdjęć z trzech głównych kategorii konkursowych.

Kategoria profesjonalna:

Zobacz wszystkie zdjęcia (24)

Kategoria open:

Zobacz wszystkie zdjęcia (17)

Kategoria młodzieżowa:

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Galerię wszystkich zdjęć, które zakwalifikowały się do finału tegorocznej edycji Sony World Photography Awards znajdziecie na stronie worldphoto.org.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
16 Lip 2019
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i vlogerów - cyfrowy mikrofon ECM-B1M oraz adapter XLR-KM3.
0
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
16 Lip 2019
Sony wyprzedza konkurencję o dwie długości. Najnowszy bezlusterkowiec producenta oferuje największą jak do tej pory rozdzielczość wśród aparatów pełnoklatkowych, a do tego sprawdzić ma się również jako aparat do fotografowania sportu.
0
Aperture Adapter Mount Format - nowy pomysł na filtry w aparatach bezlusterkowych
16 Lip 2019
Męczy was ciągłe żonglowanie filtrami? Coś dla was ma Aurora Aperture. Niestety jest pewien haczyk.
0
Jan Małachowski - poznaj historię zapomnianego fotografa Tatr
16 Lip 2019
Dowiedz się o życiu i twórczości Jana Małachowskiego - jednego z pionierów tatrzańskiej fotografii początku XX wieku - oraz zobacz jego wyjątkowe zdjęcia na wystawie w Muzeum Ziemi Warszawie.
0