Sekcja ShowOFF2014 - mija termin

Jeszcze tylko do niedzieli, 9 lutego, trwa nabór do tegorocznej Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2014.


Organizatorzy Sekcja ShowOFF2014 zapraszają do nadsyłania projektów artystycznych wykorzystujących medium fotografii i/lub video-artu. Grono kuratorów SO2014 spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze osiem projektów, które staną się podstawą do zaprezentowanych w ramach Sekcji ShowOFF wystaw indywidualnych podczas 12. Miesiąca Fotografii w Krakowie (15.05-15.06.2014).

Kuratorami Sekcji ShowOFF2014 są w tym roku:

Nicolas Grospierre - fotograf, Warszawa,
Gunia Nowik i Patrick Komorowski - galeria Pola Magnetyczne, Warszawa,
Ewa Tatar - Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Kraków,
Agata Ubysz - Fundacja rozwoju fotografii Lookout, Warszawa.

Sekcja ShowOFF to otwarty konkurs skierowany do młodych artystów sztuk wizualnych, ze szczególnym uwzględnieniem debiutantów. Ory­gi­nal­na koncepcja Sekcji ShowOFF zakłada, iż Jurorzy konkursu - uznani artyści, krytycy, eksperci - stają się kuratorami wybranych przez siebie projektów, aby wspólnie z Laureatami pracować nad ostatecznym wyborem prac, formą i miejscem prezentacji.

Więcej informacji o konkursie oraz materiały do pobrania (formularz, Regulamin) dostępne są na stronie: photomonth.com/show-off 
 
Komentarze
Polecane artykuły
E-oko.pl - sklep fotograficzny inny niż wszystkie
13 Gru 2018
Sprzęt fotograficzny to ogromny wydatek. Przed zakupem warto więc zasięgnąć rady i dobrze przemyśleć swoją decyzję. Tylko czy w zwykłym sklepie jest na to miejsce i czas? Jeśli fotografia to dla Was coś więcej, zajrzyjcie na Puławską, gdzie pasjonaci ze sklepu E-Oko przywitają was kawą i profesjonalnym doradztwem.
0
Seria zinów o Polsce wydawnictwa PIX.HOUSE już dostępna w sprzedaży
13 Gru 2018
„Fragmenty” Macieja Jeziorka, „Odwrót” Tomasza Liboski i „North America” Krzyśka Orłowskiego to seria trzech fotograficznych zinów i trzy odmienne spojrzenia.
0
To nie koniec Meyer Optik Görlitz. Firma trafia pod nowe skrzydła
13 Gru 2018
W październiku informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która stała za Meyer Optik Görlitz. Teraz jednak jest szansa, że jeszcze zobaczymy obiektywy z logiem tego producenta. Bowiem pomocną dłoń wyciągnęło OPC Optics, które zakupiło prawa do wszelkich znaków handlowych.
0
Spotkanie z Batroszem Janiczkiem w ramach WroFoto to okazja, by przenieść się w czasie i przestrzeni
13 Gru 2018
Kolejnym gościem spotkań WroFoto będzie Bartosz Janiczek - fotograf dokumentujący rekonstrukcje historyczne. Już w najbliższy wtorek będzie można „wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się w czasie i przestrzeni do okresu wczesnego średniowiecza“. Start o 18:00.
0