Sekcja ShowOFF2014 - mija termin

Jeszcze tylko do niedzieli, 9 lutego, trwa nabór do tegorocznej Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2014.


Organizatorzy Sekcja ShowOFF2014 zapraszają do nadsyłania projektów artystycznych wykorzystujących medium fotografii i/lub video-artu. Grono kuratorów SO2014 spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze osiem projektów, które staną się podstawą do zaprezentowanych w ramach Sekcji ShowOFF wystaw indywidualnych podczas 12. Miesiąca Fotografii w Krakowie (15.05-15.06.2014).

Kuratorami Sekcji ShowOFF2014 są w tym roku:

Nicolas Grospierre - fotograf, Warszawa,
Gunia Nowik i Patrick Komorowski - galeria Pola Magnetyczne, Warszawa,
Ewa Tatar - Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Kraków,
Agata Ubysz - Fundacja rozwoju fotografii Lookout, Warszawa.

Sekcja ShowOFF to otwarty konkurs skierowany do młodych artystów sztuk wizualnych, ze szczególnym uwzględnieniem debiutantów. Ory­gi­nal­na koncepcja Sekcji ShowOFF zakłada, iż Jurorzy konkursu - uznani artyści, krytycy, eksperci - stają się kuratorami wybranych przez siebie projektów, aby wspólnie z Laureatami pracować nad ostatecznym wyborem prac, formą i miejscem prezentacji.

Więcej informacji o konkursie oraz materiały do pobrania (formularz, Regulamin) dostępne są na stronie: photomonth.com/show-off 
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości w Capture One - pełna kompatybilność aparatów Fujifilm i obsługa presetów RNI
26 Wrz 2018
Capture One już od dawna uważane jest za jedno z najlepszych rozwiązań do obróbki zdjęć. Teraz z pełnego wsparcia będą mogli cieszyć się także użytkownicy systemów X i GFX. Oprócz tego, w programie będziemy teraz mogli także pracować z symulacjami filmów RNI.
0
"Ruchome ściany" - wystawa Lecha Majewskiego w Galerii Przy Kozach
26 Wrz 2018
“Otwarty na współczesność, świetnie zorientowany w najnowszych tendencjach sztuki, w rzadki dziś, szlachetny sposób pozostaje wierny starym mistrzom.” Prace Lecha Majewskiego do 10 października można oglądać w Galerii Przy Kozach
0
Amundsen Photo Awards - rusza konkurs dla fotograficznych odkrywców
26 Wrz 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia do 18 listopada.
0
Zenit M - pełnoklatkowy aparat dalmierzowy stworzony we współpracy z Leiką
26 Wrz 2018
#Photokina2018 Dziś już wiemy jak wygląda pojawiający się od dłuższego czasu w plotkach aparat   Zenita. Model M został stworzony we współpracy z firmą Leica i będzie sprzedawany wraz z obiektywem 35 mm f/1.0.
1