Sekcja ShowOFF2014 - mija termin

Jeszcze tylko do niedzieli, 9 lutego, trwa nabór do tegorocznej Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2014.


Organizatorzy Sekcja ShowOFF2014 zapraszają do nadsyłania projektów artystycznych wykorzystujących medium fotografii i/lub video-artu. Grono kuratorów SO2014 spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze osiem projektów, które staną się podstawą do zaprezentowanych w ramach Sekcji ShowOFF wystaw indywidualnych podczas 12. Miesiąca Fotografii w Krakowie (15.05-15.06.2014).

Kuratorami Sekcji ShowOFF2014 są w tym roku:

Nicolas Grospierre - fotograf, Warszawa,
Gunia Nowik i Patrick Komorowski - galeria Pola Magnetyczne, Warszawa,
Ewa Tatar - Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Kraków,
Agata Ubysz - Fundacja rozwoju fotografii Lookout, Warszawa.

Sekcja ShowOFF to otwarty konkurs skierowany do młodych artystów sztuk wizualnych, ze szczególnym uwzględnieniem debiutantów. Ory­gi­nal­na koncepcja Sekcji ShowOFF zakłada, iż Jurorzy konkursu - uznani artyści, krytycy, eksperci - stają się kuratorami wybranych przez siebie projektów, aby wspólnie z Laureatami pracować nad ostatecznym wyborem prac, formą i miejscem prezentacji.

Więcej informacji o konkursie oraz materiały do pobrania (formularz, Regulamin) dostępne są na stronie: photomonth.com/show-off 
Komentarze
Polecane artykuły
Aparaty Fujifilm X-T3 i X-T30 do wygrania w konkursie Grand Press Photo
22 Mar 2019
Fujifilm zostało mecenasem największego w Polsce konkursu fotografii prasowej. Z tej okazji na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają najnowsze aparaty producenta.
0
Art Bibuła - festiwal zinów i photobooków już pod koniec marca w Katowicach
22 Mar 2019
Ponad dwudziestu artystów, osiem spotkań, dwa warsztaty i jedna debata, a do tego setki niezależnych publikacji, których nie zobaczymy w komercyjnym obiegu. Tak zapowiada się pierwszy śląski festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw, który odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki w ostatni weekend marca.
0
Grand Press Photo 2019 czeka na zgłoszenia
22 Mar 2019
Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne i książki fotograficzne do Grand Press Photo 2019. Termin składania prac upływa 3 kwietnia o północy.
0
Wesprzyj dodruk książki „Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki
21 Mar 2019
Podręczniki Witolda Dederki uznawane są za najlepsze polskie książki podejmujące temat sztuki fotograficznej. Niestety nakład niektórych tytułów od dawna jest już wyczerpany. Wydawca właśnie ruszył z kampanią której celem jest dodruk pierwszej części trylogii.
0