"Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X-M1" - zaczynamy konkurs

Zaczynamy kolejny konkurs, w którym będziecie mogli przetestować i wygrać ciekawy aparat. Tym razem to jeden z bezlusterkowców firmy Fujifilm - wyposażony w matrycę X-Trans CMOS model X-M1.
Fujifilm X-M1 zadebiutował zaledwie dwa miesiące temu, a już teraz może trafić w Wasze ręce do indywidualnych testów. To niewielki bezlusterkowiec wyposażony w nowatorską matrycę X-Trans CMOS, łączność Wi-Fi, odchylany ekran LCD i wbudowaną lampę błyskową. Aparat został wysoko oceniony w naszym redakcyjnym teście - teraz macie szansę skonfrontować naszą opinię z własnymi odczuciami.


Tradycyjnie czekamy na zgłoszenia zawierające odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Wy mielibyście przetestować ten aparat. Opiszcie swój pomysł na test, a my wybierzemy cztery najlepsze propozycje i przekażemy ich autorom bezlusterkowiec Fujifilm X-M1 do testu. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 1 września (włącznie). Autor najciekawszej recenzji zostanie nagrodzony egzemplarzem aparatu! Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem. Powodzenia!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
TinyMOS NANO1 to jedna z najbardziej kompaktowych kamer do astrofotografii
17 Paź 2018
NANO1 to prawdziwy maluch o sporych możliwościach. Zapewnia rejestrowanie filmów w 4K, fotografowanie w rozdzielczości 12 Mp i oferuje podwójny system mocowania obiektywów. A to nie wszystkie cechy kamery zaprojektowanej z myślą o astrofotografii.
0
Mate 20 Pro - fotograficzna bestia Huawei zaprezentowana
17 Paź 2018
Potrójny moduł kamer z optycznym zakresem od 16 do 80 mm, sztuczna inteligencja i najnowsze technologie poprawiające jakość obrazu oraz funkcjonalne tryby pracy - to tylko niektóre z cech zaprezentowanego flagowca Huawei Mate 20 Pro.
0
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
16 Paź 2018
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
0
TourBox to niedroga konsola, która usprawni pracę w programach graficznych
16 Paź 2018
Choć może to brzmieć niewiarygodnie, często fotografowie spędzają znacznie więcej czasu na obróbce niż samym wykonywaniu zdjęć. Nic dziwnego, że wciąż powstają rozwiązania, które mają ten proces przyspieszyć. Twórcy konsoli TourBox obrali przy tym bardzo ciekawy kierunek.
0