"Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X-M1" - zaczynamy konkurs

Zaczynamy kolejny konkurs, w którym będziecie mogli przetestować i wygrać ciekawy aparat. Tym razem to jeden z bezlusterkowców firmy Fujifilm - wyposażony w matrycę X-Trans CMOS model X-M1.
Fujifilm X-M1 zadebiutował zaledwie dwa miesiące temu, a już teraz może trafić w Wasze ręce do indywidualnych testów. To niewielki bezlusterkowiec wyposażony w nowatorską matrycę X-Trans CMOS, łączność Wi-Fi, odchylany ekran LCD i wbudowaną lampę błyskową. Aparat został wysoko oceniony w naszym redakcyjnym teście - teraz macie szansę skonfrontować naszą opinię z własnymi odczuciami.


Tradycyjnie czekamy na zgłoszenia zawierające odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Wy mielibyście przetestować ten aparat. Opiszcie swój pomysł na test, a my wybierzemy cztery najlepsze propozycje i przekażemy ich autorom bezlusterkowiec Fujifilm X-M1 do testu. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 1 września (włącznie). Autor najciekawszej recenzji zostanie nagrodzony egzemplarzem aparatu! Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem. Powodzenia!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1