"Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X-M1" - wybraliśmy uczestników

Wybraliśmy uczestników konkursu "Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X-M1". Czwórka fotografów dostanie teraz możliwość dokładnego sprawdzenia X-M1 w zaproponowany przez siebie sposób. Autor najciekawszej recenzji otrzyma aparat na własność.

Wybraliśmy uczestników kolejnego etapu konkursu "Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X-M1". Zostali nimi:
  • Grzegorz Ziemiański
  • Marcin Majewski
  • Paweł Dudziak
  • Mokdad Bennia
Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi osobami i przekażemy im Fujifilm X-M1 do testu. Następnie opublikujemy ich recenzje, a autora najciekawszego materiału nagrodzimy testowanym aparatem.

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali zgłoszenia za udział w zabawie!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0