Ujrzyj światło - konkurs fotograficzny Canona

Z okazji nowego roku i odświeżonego wyglądu galerii You Connect, Canon zorganizował konkurs fotograficzny "Ujrzyj światło". Do wygrania są aparaty Canon EOS 60D i EOS M wraz z obiektywami oraz Canon PowerShot SX500 IS. Zgłoszenia można przesyłać do 8 stycznia.

Aby wziąć udział w konkursie "Ujrzyj światło" należy wgrać swoje zdjęcia do galerii You Connect. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrane 30 najlepszych fotografii - 3 z nich zostaną nagrodzone aparatami Canona. Wybrane zdjęcia zostaną pokazane w galerii You Connect. Wyniki zostaną ogłoszone w lutym.

Główną nagrodą w konkursie jest lustrzanka Canon EOS 60D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, drugą nagrodą jest Canon EOS M w zestawie z obiektywem EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, a trzecią Canon PowerShot SX500 IS.

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie Canona.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
7Artisans 35 mm f/5.6 FE to obiektyw specjalnie opracowany pod kątem fotografii dronowej
13 Lis 2018
Układ optyczny o minimalnej dystorsji i winietowaniu oraz wyjątkowo kompaktowa konstrukcja stworzona z myślą o fotografii dronowej - to główne cechy modelu 7Artisans 35 mm f/5.6 z mocowaniem Sony E.
0
Quadralite Stroboss 60 Basic to podstawowa reporterska lampa za 315 zł
13 Lis 2018
Quadralite Stroboss 60 Basic to ciekawa lampa „na start“. Za 315 zł otrzymamy dużą moc błysku o stabilnej temperaturze barwowej, tryb HSS czy chociażby pełną kompatybilność z radiowym systemem Quadralite Navigator X.
0
The New York Times z pomocą Google chce zdigitalizować archiwum liczące ponad 5 mln fotografii
13 Lis 2018
Fotografie to sentymentalne wehikuły czasu, które odkrywają przed nami często nieznane historie. A prawdziwą skarbnicą wiedzy o świecie jest archiwum The New York Times, które teraz ma zostać zdigitalizowane.
0
Zdjęcia Bolesława Augustisa to najciekawszy przykład międzywojennej fotografii ulicznej w Polsce
9 Lis 2018
Po 14 latach od odkrycia kolekcji Bolesława Augustisa, fotografa przedwojennego Białegostoku, na stronie albom.pl można obejrzeć połowę jego zachowanych prac. Teraz pojawiły się na niej kolejne nieznane dotąd zdjęcia uliczne, portrety przechodniów i kadry przedstawiające życie w przedwojennej Polsce.
0