Ujrzyj światło - konkurs fotograficzny Canona

Z okazji nowego roku i odświeżonego wyglądu galerii You Connect, Canon zorganizował konkurs fotograficzny "Ujrzyj światło". Do wygrania są aparaty Canon EOS 60D i EOS M wraz z obiektywami oraz Canon PowerShot SX500 IS. Zgłoszenia można przesyłać do 8 stycznia.

Aby wziąć udział w konkursie "Ujrzyj światło" należy wgrać swoje zdjęcia do galerii You Connect. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrane 30 najlepszych fotografii - 3 z nich zostaną nagrodzone aparatami Canona. Wybrane zdjęcia zostaną pokazane w galerii You Connect. Wyniki zostaną ogłoszone w lutym.

Główną nagrodą w konkursie jest lustrzanka Canon EOS 60D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, drugą nagrodą jest Canon EOS M w zestawie z obiektywem EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, a trzecią Canon PowerShot SX500 IS.

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie Canona.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0