Ujrzyj światło - konkurs fotograficzny Canona

Z okazji nowego roku i odświeżonego wyglądu galerii You Connect, Canon zorganizował konkurs fotograficzny "Ujrzyj światło". Do wygrania są aparaty Canon EOS 60D i EOS M wraz z obiektywami oraz Canon PowerShot SX500 IS. Zgłoszenia można przesyłać do 8 stycznia.

Aby wziąć udział w konkursie "Ujrzyj światło" należy wgrać swoje zdjęcia do galerii You Connect. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrane 30 najlepszych fotografii - 3 z nich zostaną nagrodzone aparatami Canona. Wybrane zdjęcia zostaną pokazane w galerii You Connect. Wyniki zostaną ogłoszone w lutym.

Główną nagrodą w konkursie jest lustrzanka Canon EOS 60D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, drugą nagrodą jest Canon EOS M w zestawie z obiektywem EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, a trzecią Canon PowerShot SX500 IS.

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie Canona.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia
18 Lip 2018
Uwielbiasz podróże i na krok nie rozstajesz się ze swoim aparatem. Jeśli tak, to Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO czeka na Twoje niezapomniane fotografie. Zdjęcia ze swoich wypraw możesz przesyłać do 30 września.
0
FeiyuTech G6 Plus to nowy gimbal do smartfonów, kamer sportowych i niewielkich bezlusterkowców
18 Lip 2018
Oferta firmy FeiyuTech właśnie powiększyła się o nowy model G6 Plus. Jego premiera jest „zapowiedzą ery wszechstronnych elektronicznych stabilizatorów z inteligentną funkcją śledzenia ostrości i wyświetlaczem OLED“ - obiecuje producent.
0
„Nic do ocalenia” to zbiorowa wystawa fotografii wchodzących w skład projektu „The Hidden Photo“
18 Lip 2018
Prace prezentowane na wystawie „Nic do ocalenia“ nawiązują do tematu utraty, która przez artystów jest traktowana wielopłaszczyznowo. Fotografie nie tylko o tym opowiadają, lecz także same zostały „stracone” - zgubione w archiwum lub zapomniane.
0
Pink Lady Food Photographer of the Year 2019 już czeka na Twoje zgłoszenia
17 Lip 2018
Interesujesz się fotografią kulinarną i chcesz spróbować swoich sił w jednym z największych na świecie tematycznych konkursów? Mamy dobrą wiadomość. Właśnie rozpoczął się nabór do Pink Lady Food Photographer of the Year 2019. Laureat otrzyma między innymi 5 tys. funtów, a to tylko jedna z przewidzianych nagród.
0