Ujrzyj światło - konkurs fotograficzny Canona

Z okazji nowego roku i odświeżonego wyglądu galerii You Connect, Canon zorganizował konkurs fotograficzny "Ujrzyj światło". Do wygrania są aparaty Canon EOS 60D i EOS M wraz z obiektywami oraz Canon PowerShot SX500 IS. Zgłoszenia można przesyłać do 8 stycznia.

Aby wziąć udział w konkursie "Ujrzyj światło" należy wgrać swoje zdjęcia do galerii You Connect. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrane 30 najlepszych fotografii - 3 z nich zostaną nagrodzone aparatami Canona. Wybrane zdjęcia zostaną pokazane w galerii You Connect. Wyniki zostaną ogłoszone w lutym.

Główną nagrodą w konkursie jest lustrzanka Canon EOS 60D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, drugą nagrodą jest Canon EOS M w zestawie z obiektywem EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, a trzecią Canon PowerShot SX500 IS.

Więcej informacji na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie Canona.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Czy dziś coś jeszcze łączy Polaków? Dowiedz się na wystawie Adriana Wykroty w galerii PIX.HOUSE
22 Lut 2019
Projekt „Nie“ Adriana Wykroty to fotograficzna opowieść o Polsce i o nas samych. Już niebawem zdjęcia z tego wyjątkowego projektu będziecie mogli zobaczyć w poznańskim Pix.House.
0
Light i Sony zawiązują współpracę, której celem jest zrewolucjonizowanie aparatów w smartfonach
22 Lut 2019
Jak będzie wyglądać fotografia mobilna za kilka lat? Wygląda na to, że trzy aparaty, które aktualnie oferują najnowsze flagowce to dopiero wstęp do wielomatrycowych układów przyszłości.
0
Tokina Opera 16-28 mm f/2.8 FF - szerokokątny zoom klasy premium w świetnej cenie
22 Lut 2019
Nowa rodzina profesjonalnych szkieł Tokiny wzbogaciła się o ciekawy szerokokątny zoom, który trafić ma w gusta wymagających fotografów krajobrazu, akcji, reportażystów czy osób zajmujących się fotografią wnętrz.
0
Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców
22 Lut 2019
„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.
0