Konkurs Hasselblad Masters Awards 2014

Ruszył konkurs Hasselblad Masters Awards 2014. Prace można przesyłać do 21 sierpnia 2012. Finalistów w dwunastu kategoriach poznamy w 2013 roku.
Hasselblad Masters Awards 2012, Portrait (c) Denis Rouvre, Francja

Tytuł mistrzowski w konkursie Hasselblad Masters Awards 2014 przyznany zostanie najlepszym fotografom w dwunastu kategoriach.

Zgłaszane zdjęcia mogą być wykonane aparatami średnioformatowymi lub małoobrazkowymi lustrzankami cyfrowymi o rozdzielczości minimum 16 mln pikseli.

Nowością w konkursie jest kategoria podwodna oraz przemiana kategorii "Up&Coming" na "Project//21", która jest skierowana do fotografów, którzy nie ukończyli 21 lat.

Finalistów poznamy w 2013 roku, a zwycięzców dopiero w 2014. Wydawnictwo z nagrodzonymi pracami będzie miało swoją premierą na targach Photokina w Kolonii.

Prace można przesyłać do 21 sierpnia 2012.

Szczegóły na stronie: www.hasselblad.com.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem AF 14 mm f/2.8 i wygraj swój własny egzemplarz
20 Paź 2018
Wspólnie z Foto-Techniką, wyłącznym dystrybutorem marki Samyang w Polsce, wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym będziecie mogli sprawdzić w boju wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Samyang AF 14 mm f/2.8. Autor najlepszego testu otrzyma swój własny egzemplarz tego modelu z mocowaniem Nikon lub Canon.
0
Zawiedzeni możliwościami filmowymi Canona EOS R? Magic Lantern już nad nim pracuje
19 Paź 2018
Oprogramowanie Magic Lantern znane jest chyba wszystkim, którzy na przestrzenie ostatniej dekady zgłębiali temat filmowania lustrzankami Canona. W przypadku niektórych modeli pozwala ono diametralnie rozszerzyć możliwości filmowe aparatu. Teraz jego twórcy biorą na warsztat model EOS R.
0
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 Paź 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - pozostał miesiąc na zgłaszanie prac
19 Paź 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0