Konkurs Hasselblad Masters Awards 2014

Ruszył konkurs Hasselblad Masters Awards 2014. Prace można przesyłać do 21 sierpnia 2012. Finalistów w dwunastu kategoriach poznamy w 2013 roku.
Hasselblad Masters Awards 2012, Portrait (c) Denis Rouvre, Francja

Tytuł mistrzowski w konkursie Hasselblad Masters Awards 2014 przyznany zostanie najlepszym fotografom w dwunastu kategoriach.

Zgłaszane zdjęcia mogą być wykonane aparatami średnioformatowymi lub małoobrazkowymi lustrzankami cyfrowymi o rozdzielczości minimum 16 mln pikseli.

Nowością w konkursie jest kategoria podwodna oraz przemiana kategorii "Up&Coming" na "Project//21", która jest skierowana do fotografów, którzy nie ukończyli 21 lat.

Finalistów poznamy w 2013 roku, a zwycięzców dopiero w 2014. Wydawnictwo z nagrodzonymi pracami będzie miało swoją premierą na targach Photokina w Kolonii.

Prace można przesyłać do 21 sierpnia 2012.

Szczegóły na stronie: www.hasselblad.com.

Komentarze
Polecane artykuły
Sandmarc pokazało anamorficzny obiektyw do iPhone’a
24 Cze 2019
Najnowszy anamorficzny obiektyw Sandmarc może okazać się prawdziwą gratką dla osób filmujących smartfonem. Zaprezentowane szkło jest kompatybilne z ostatnimi generacjami iPhone'a.
0
FeiyuTech prezentuje nowości: pilot Hyperlink do gimbali, monitor poglądowy oraz kompaktowy monopod
24 Cze 2019
Firma FeiyuTech powiększyła swoje portfolio o trzy ciekawe rozwiązania, które powinny przypaść do gustu filmowcom. Pilot Hyperlink do gimbali, monitor poglądowy oraz kompaktowy monopod są już dostępne w sprzedaży.
0
Marek Piasecki „Anaklasis” - nowa książka fotograficzna Fundacji Archeologia Fotografii
21 Cze 2019
„Anaklasis” Marka Piaseckiego to publikacja, w której autor eksperymentuje ze zbliżeniami, kadrowaniem i poszukuje faktur „zmieniających rytm wyznaczany przez światło”.
0
„Suicidal Birds” Sebastiana Rogowskiego - fotograficzna podróż, w której zobaczysz „to co zapomniane i odchodzące do przeszłości”
21 Cze 2019
„Tempo zmian kulturowych, które doświadczamy w naszym pokoleniu są niezwykle warte uchwycenia. Przede wszystkim to jak zmiany społeczne wpływają na krajobraz” - zaznacza Sebastian Rogowski, autor projektu „Suicidal Birds”, który wykonał w Kazachstanie i Kirgistanie. Wernisaż jego prac już dziś w warszawskiej Galerii 18A.
0