MFK 2011: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! - konkurs

Tą twarz znają wszyscy miłośnicy fotografii. Od kilku tygodni przygląda się nam z plakatów, toreb, ulotek i innych materiałów promocyjnych festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie. Nikt nie wie kim jest ta postać. Zachęcamy do udziału w konkursie na życiorys postaci stworzonej przez Edgara Bąka, kolejnego Aliasu MFK 2011.

Miesiąc Fotografii w Krakowie zaprasza do udziału w nietypowym konkursie, który współgra z programym głównym tegorocznej edycji.

Widujecie jego twarz od paru tygodni. Patrzy na Was z plakatów, spoziera z ulotek, zaskakuje, wychylając swój wąs zza zieleni majowych liści. Szukamy człowieka z naszego plakatu: kim jest ta postać? Gdzie mieszka, co robi? Jaką właściwie ma płeć?

To nasz kolejny "Alias": postać stworzona przez Edgara Bąka. Napiszcie jego życiorys, podzielcie się tym, co przychodzi wam na myśl, kiedy patrzycie mu prosto w oczy i wygrajcie Przewodnik po MFK 2011 oraz książkę festiwalową "Alias".


Na Wasze życiorysy (maks. 2500 znaków) "Aliasa" organizatorzy czekają do 5 czerwca 2011 roku.

Przesyłajcie je na adres: konkurs@photomonth.com.

Wyniki zostaną ogłoszone 12 czerwca 2011 na stronie www.photomonth.com. Tam też znajdziecie regulamin konkursu.

Komentarze
Polecane artykuły
Fotograf na liście 25 najgorszych zawodów
23 Kwi 2019
Bycie fotografem brzmi jak praca marzeń? Nad tą decyzją warto się dobrze zastanowić. Zawód ten trafił niedawno na listę najgorszych zawodów w Ameryce. Dlaczego?
0
Nowości Feiyu Tech - profesjonalny gimbal AK4500, kamera sportowa Ricca, programowalna głowica i więcej
23 Kwi 2019
Chiński producent rozszerza ofertę swoich akcesoriów i próbuje dokonać ekspansji na inne segmenty. Wśród akcesoriów, które niebawem trafią na rynek po raz pierwszy pojawia się kamera sportowa, a gimbale celują w zaawansowanych filmowców.
0
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
23 Kwi 2019
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
0
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0