MFK 2011: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! - konkurs

Tą twarz znają wszyscy miłośnicy fotografii. Od kilku tygodni przygląda się nam z plakatów, toreb, ulotek i innych materiałów promocyjnych festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie. Nikt nie wie kim jest ta postać. Zachęcamy do udziału w konkursie na życiorys postaci stworzonej przez Edgara Bąka, kolejnego Aliasu MFK 2011.

Miesiąc Fotografii w Krakowie zaprasza do udziału w nietypowym konkursie, który współgra z programym głównym tegorocznej edycji.

Widujecie jego twarz od paru tygodni. Patrzy na Was z plakatów, spoziera z ulotek, zaskakuje, wychylając swój wąs zza zieleni majowych liści. Szukamy człowieka z naszego plakatu: kim jest ta postać? Gdzie mieszka, co robi? Jaką właściwie ma płeć?

To nasz kolejny "Alias": postać stworzona przez Edgara Bąka. Napiszcie jego życiorys, podzielcie się tym, co przychodzi wam na myśl, kiedy patrzycie mu prosto w oczy i wygrajcie Przewodnik po MFK 2011 oraz książkę festiwalową "Alias".


Na Wasze życiorysy (maks. 2500 znaków) "Aliasa" organizatorzy czekają do 5 czerwca 2011 roku.

Przesyłajcie je na adres: konkurs@photomonth.com.

Wyniki zostaną ogłoszone 12 czerwca 2011 na stronie www.photomonth.com. Tam też znajdziecie regulamin konkursu.

Komentarze
Polecane artykuły
Hasselblad XCD 33-75 mm f/3.5-4.5 - pierwszy zoom w systemie
19 Cze 2019
Do bezlusterkowego systemu hasselblada dołącza uniwersalny zoom, który ucieszy wszystkich lubiących wygodę i wszechstronność.
0
Średnioformatowa ofensywa Hasselblada - bezlusterkowy X1D II 50C, przystawka CFV II 50C, miniaturowe body 907x, aplikacja Phocus Mobile 2
19 Cze 2019
Już wiadomo o czym będziecie rozmawiać w długi weekend w gronie znajomych. Hasselblad prezentuje garść imponujących nowości, które pokazują, że producent nie zamierza uginać się pod wpływem coraz większej konkurencji w segmencie.
3
Voigtlander Nokton Vintage Line 75 mm F1.5 Aspherical VM - jasna portretówka wyższej klasy (ale w dobrej cenie)
19 Cze 2019
W ofercie marki Voigtlander pojawił się właśnie wyjątkowo ciekawy konkurent dla obiektywu Leica Noctilux-M 75 mm f/1.25 ASPH. Model 75 mm f/1.5 Aspherical łączy tradycyjny design z wysokiej jakości optyką.
0
Ważna aktualizacja Olympusa OM-D E-M1 Mark II - doskonalszy AF, mniejsze szumy, profil Log
19 Cze 2019
Do niedawna topowy Olympus E-M1 Mark II otrzymał właśnie oprogramowanie w wersji 3.0. Aktualizacja wprowadza wiele nowości, zarezerwowanych do tej pory dla modelu E-M1X.
0