Międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej

Przypominamy, że trwa międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 czerwca 2011. Zachęcamy do udziału!
fot. Cezary Dybowski

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie fotografii otworkowej, który organizowany jest przez serwis FotografiaOtworkowa.pl. we współpracy ze slowphotography.pl.

Tematyka prac jest dowolna, a konkurs ma charakter otwarty. Prace mają być wykonane metodą otworkową. Na pinholowe fotografie organizatorzy czekają do połowy czerwca 2011. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Szczegóły w naszym artykule.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: FotografiaOtworkowa.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1