Międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej

Przypominamy, że trwa międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 czerwca 2011. Zachęcamy do udziału!
fot. Cezary Dybowski

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie fotografii otworkowej, który organizowany jest przez serwis FotografiaOtworkowa.pl. we współpracy ze slowphotography.pl.

Tematyka prac jest dowolna, a konkurs ma charakter otwarty. Prace mają być wykonane metodą otworkową. Na pinholowe fotografie organizatorzy czekają do połowy czerwca 2011. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Szczegóły w naszym artykule.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: FotografiaOtworkowa.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Aparaty Fujifilm X-T3 i X-T30 do wygrania w konkursie Grand Press Photo
22 Mar 2019
Fujifilm zostało mecenasem największego w Polsce konkursu fotografii prasowej. Z tej okazji na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają najnowsze aparaty producenta.
0
Art Bibuła - festiwal zinów i photobooków już pod koniec marca w Katowicach
22 Mar 2019
Ponad dwudziestu artystów, osiem spotkań, dwa warsztaty i jedna debata, a do tego setki niezależnych publikacji, których nie zobaczymy w komercyjnym obiegu. Tak zapowiada się pierwszy śląski festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw, który odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki w ostatni weekend marca.
0
Grand Press Photo 2019 czeka na zgłoszenia
22 Mar 2019
Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne i książki fotograficzne do Grand Press Photo 2019. Termin składania prac upływa 3 kwietnia o północy.
0
Wesprzyj dodruk książki „Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki
21 Mar 2019
Podręczniki Witolda Dederki uznawane są za najlepsze polskie książki podejmujące temat sztuki fotograficznej. Niestety nakład niektórych tytułów od dawna jest już wyczerpany. Wydawca właśnie ruszył z kampanią której celem jest dodruk pierwszej części trylogii.
0