Międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej

Przypominamy, że trwa międzynarodowy konkurs fotografii otworkowej. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 czerwca 2011. Zachęcamy do udziału!
fot. Cezary Dybowski

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie fotografii otworkowej, który organizowany jest przez serwis FotografiaOtworkowa.pl. we współpracy ze slowphotography.pl.

Tematyka prac jest dowolna, a konkurs ma charakter otwarty. Prace mają być wykonane metodą otworkową. Na pinholowe fotografie organizatorzy czekają do połowy czerwca 2011. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Szczegóły w naszym artykule.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: FotografiaOtworkowa.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0