5-bój fotopolis.pl, runda V: Uczciwość

Dziś rusza ostatnia już runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl. To już naprawdę ostatnia szansa, żeby wziąć w nim udział. Nie mamy jeszcze jednoznacznego faworyta, więc cały czas można walczyć o warte 20 000 zł Grand Prix!

Tematem V rundy jest "Uczciwość". Doskonale wiemy jak to jest być uczciwym w życiu. Uczciwość to zachowywanie uznanych norm moralnych. To zarówno cecha charakteru jak i konkretne postępowanie w danych okolicznościach. W sporcie o uczciwości mówimy jako o postępowniu w zgodzie z regułami "fair play". Chociaż do przestrzegania ich jest zobowiązany każdy zawodnik to nie wszystkim się to udaje. To prawdopodobnie jeden z trudniejszych tematów tegorocznego pięcioboju. Odpowiedź na pytanie jak go zinterpretować pozostawiamy Wam. Uruchomcie swoją wyobraźnię, postarajcie się uciec od utartych schematów i przesyłajcie nam swoje zdjęcia. Pamiętajcie, że Wasza idea powinna być zrozumiała i czytelna dla szerokiego grona odbiorców bez dodatkowego komentarza, który jednak możecie zamieścić. Życzymy powodzenia!

Zdjęcia należy zgłaszać na stronie: 5boj.fotopolis.pl.

Na Wasze prace czekamy do 30 listopada 2010.


Ogłoszenie rundy: 2 listopada 2010
Termin nadsyłania prac: 30 listopada 2010


Nagrody i punktacja do Grand Prix w IV rundzie: i 8 punktów;
Kurs Photoshopa w Akademii Fotografii i 6 punktów;
miejsce: 4 punkty;
miejsce: 2 punkty;
miejsce: 1 punkt]Dodatkowo wszyscy laureaci dostaną fotoksiążki CEWE oraz książki wydawnictwa Galaktyka.

Przypominamy o dokładnym przeczytaniu regulaminu ze szczególnym zwróceniem uwagi na warunki techniczne nadsyłanych zdjęć.

Nasz konkurs składa się z pięciu rund, w których musicie zmierzyć się z różnymi tematami. W każdej z nich możecie wygrać cenne nagrody oraz dostać od 1 (za VI miejsce) do 10 punktów (za I miejsce). Zdobywca największej liczby punktów zostaje laureatem Grand Prix i dostaje nagrody o łącznej wartości 20 000 zł!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix LX100 II - druga generacja jednego z najbardziej uniwersalnych kompaktów
22 Sie 2018
Panasonic LX100 należy do jednych z najbardziej funkcjonalnych kompaktów na rynku. Kolejna generacja przynosi potrzebne aktualizacje w postaci lepszej matrycy i funkcji dotykowych, niemniej jednak pod niektórymi względami może rozczarować fotografów, którzy wyczekiwali następcy świetnie ocenianego modelu.
0
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0