5-bój fotopolis.pl, runda V: Uczciwość

Dziś rusza ostatnia już runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl. To już naprawdę ostatnia szansa, żeby wziąć w nim udział. Nie mamy jeszcze jednoznacznego faworyta, więc cały czas można walczyć o warte 20 000 zł Grand Prix!

Tematem V rundy jest "Uczciwość". Doskonale wiemy jak to jest być uczciwym w życiu. Uczciwość to zachowywanie uznanych norm moralnych. To zarówno cecha charakteru jak i konkretne postępowanie w danych okolicznościach. W sporcie o uczciwości mówimy jako o postępowniu w zgodzie z regułami "fair play". Chociaż do przestrzegania ich jest zobowiązany każdy zawodnik to nie wszystkim się to udaje. To prawdopodobnie jeden z trudniejszych tematów tegorocznego pięcioboju. Odpowiedź na pytanie jak go zinterpretować pozostawiamy Wam. Uruchomcie swoją wyobraźnię, postarajcie się uciec od utartych schematów i przesyłajcie nam swoje zdjęcia. Pamiętajcie, że Wasza idea powinna być zrozumiała i czytelna dla szerokiego grona odbiorców bez dodatkowego komentarza, który jednak możecie zamieścić. Życzymy powodzenia!

Zdjęcia należy zgłaszać na stronie: 5boj.fotopolis.pl.

Na Wasze prace czekamy do 30 listopada 2010.


Ogłoszenie rundy: 2 listopada 2010
Termin nadsyłania prac: 30 listopada 2010


Nagrody i punktacja do Grand Prix w IV rundzie: i 8 punktów;
Kurs Photoshopa w Akademii Fotografii i 6 punktów;
miejsce: 4 punkty;
miejsce: 2 punkty;
miejsce: 1 punkt]Dodatkowo wszyscy laureaci dostaną fotoksiążki CEWE oraz książki wydawnictwa Galaktyka.

Przypominamy o dokładnym przeczytaniu regulaminu ze szczególnym zwróceniem uwagi na warunki techniczne nadsyłanych zdjęć.

Nasz konkurs składa się z pięciu rund, w których musicie zmierzyć się z różnymi tematami. W każdej z nich możecie wygrać cenne nagrody oraz dostać od 1 (za VI miejsce) do 10 punktów (za I miejsce). Zdobywca największej liczby punktów zostaje laureatem Grand Prix i dostaje nagrody o łącznej wartości 20 000 zł!

Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0