5-bój fotopolis.pl, runda V: Uczciwość

Dziś rusza ostatnia już runda tegorocznego 5-boju fotopolis.pl. To już naprawdę ostatnia szansa, żeby wziąć w nim udział. Nie mamy jeszcze jednoznacznego faworyta, więc cały czas można walczyć o warte 20 000 zł Grand Prix!

Tematem V rundy jest "Uczciwość". Doskonale wiemy jak to jest być uczciwym w życiu. Uczciwość to zachowywanie uznanych norm moralnych. To zarówno cecha charakteru jak i konkretne postępowanie w danych okolicznościach. W sporcie o uczciwości mówimy jako o postępowniu w zgodzie z regułami "fair play". Chociaż do przestrzegania ich jest zobowiązany każdy zawodnik to nie wszystkim się to udaje. To prawdopodobnie jeden z trudniejszych tematów tegorocznego pięcioboju. Odpowiedź na pytanie jak go zinterpretować pozostawiamy Wam. Uruchomcie swoją wyobraźnię, postarajcie się uciec od utartych schematów i przesyłajcie nam swoje zdjęcia. Pamiętajcie, że Wasza idea powinna być zrozumiała i czytelna dla szerokiego grona odbiorców bez dodatkowego komentarza, który jednak możecie zamieścić. Życzymy powodzenia!

Zdjęcia należy zgłaszać na stronie: 5boj.fotopolis.pl.

Na Wasze prace czekamy do 30 listopada 2010.


Ogłoszenie rundy: 2 listopada 2010
Termin nadsyłania prac: 30 listopada 2010


Nagrody i punktacja do Grand Prix w IV rundzie: i 8 punktów;
Kurs Photoshopa w Akademii Fotografii i 6 punktów;
miejsce: 4 punkty;
miejsce: 2 punkty;
miejsce: 1 punkt]Dodatkowo wszyscy laureaci dostaną fotoksiążki CEWE oraz książki wydawnictwa Galaktyka.

Przypominamy o dokładnym przeczytaniu regulaminu ze szczególnym zwróceniem uwagi na warunki techniczne nadsyłanych zdjęć.

Nasz konkurs składa się z pięciu rund, w których musicie zmierzyć się z różnymi tematami. W każdej z nich możecie wygrać cenne nagrody oraz dostać od 1 (za VI miejsce) do 10 punktów (za I miejsce). Zdobywca największej liczby punktów zostaje laureatem Grand Prix i dostaje nagrody o łącznej wartości 20 000 zł!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Umbrill Active Pack - plecak fotograficzny z poduszką powietrzną
12 Gru 2018
Jeśli nosicie sprzęt w plecaku na pewno nie raz zdarzyło się wam go upuścić, lub o coś mocno uderzyć. W przypadku dobrego insertu, nie powoduje to dużych szkód, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. Dlatego twórcy plecaka Umbrill postawili na rozwiązanie, które od lat sprawdza się na rynku przesyłek.
0
Fotopro X-go Predator i Chameleon - nowa seria statywów podróżnych łączy funkcjonalność z przystępną ceną
12 Gru 2018
Predator i Chameleon to dwa nowe lekkie i kompaktowe statywy z głowicą kulową, stworzone z myślą o podróżnikach i fotografach krajobrazu, zarówno tych korzystających z lekkich bezlusterkowców, jak i użytkowników ciężkich lustrzanek i kamer. Obydwa charakteryzują się bardzo przystępną ceną.
0
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
12 Gru 2018
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
0
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
12 Gru 2018
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
1