5-bój fotopolis.pl, runda II: Siła

Dziś rusza druga runda tegorocznego pięcioboju fotopolis.pl, której tematem jest "Siła". Czekamy na niebanalne interpretacje tematu. Konkursowe prace możecie przesyłać do 31 sierpnia 2010. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody: indywidualny kurs portretu z wykładowcą Akademii Fotografii, drukarka Epson, Pocket Wizard, iPod touch czy kurs Photoshopa w AF. I oczywiście punkty w walce o warte 20 000 zł Grand Prix. Gorąco zachęcamy do udziału!
Wczoraj w nocy upłynął termin nadsyłania prac w pierwszej rundzie pięcioboju fotopolis.pl, a już dziś ruszamy z drugą rundą naszego konkursu. Jej temat to "Siła". Gdy słyszymy to słowo w pierwszej kolejności przed naszymi oczami pojawia się obraz "siłacza" - osoby o fizycznej tężyźnie, podnoszącej ciężary. Chcielibyśmy jednak zachęcić Was do mniej dosłownego potraktowania tematu. Słowo będące tematem tej rundy pojawia się również w innym kontekście - mówimy często o sile woli, silnym charakterze, sile oddziaływania. Zależy nam na tym, żebyście ten prosty na pozór temat potraktowali jako punkt wyjścia do własnych poszukiwań. Liczymy na to, że nie jedna z Waszych interpretacji zaskoczy nas. Pamiętajcie również o tym, żeby nie zaniedbywać strony technicznej i estetycznej nadsyłanych fotografii. Jest ona równie ważna w końcowym odbiorze pracy. Zarówno pomysł jak i wykonanie powinny iść ze sobą w parze. Czekamy na Wasze zdjęcia!


Zdjęcia należy zgłaszać na stronie: 5boj.fotopolis.pl.
Swoje prace można przesyłać do końca sierpnia 2010 roku.

Na zdobywców pierwszych trzech miejsc w tej rundzie czekają: indywidualny kurs portretu pod okiem wykładowcy Akademii Fotografii Szymona Szcześniaka, drukarka EPSON Stylus Photo PX720W, http://www.apple.com/pl/ipodtouch/iPod touch 8GB, kurs Photoshopa i PocketWizard Plus II Transceiver.


Ogłoszenie rundy: 1 sierpnia 2010
Termin nadsyłania prac: 31 sierpnia 2010


Nagrody i punktacja do Grand Prix w II rundzie: i 10 punktów;
miejsce: Drukarka EPSON Stylus Photo PX720W + iPod touch 8GB i 8 punktów;
miejsce: Kurs Photoshopa + PocketWizard Plus II Transceiver i 6 punktów;
miejsce: 4 punkty;
miejsce: 2 punkty;
miejsce: 1 punkt]Dodatkowo wszyscy laureaci dostaną fotoksiążki CEWE oraz książki "Lampy błyskowe w praktyce" wydawnictwa Galaktyka.

Przypominamy o dokładnym przeczytaniu regulaminu ze szczególnym zwróceniem uwagi na warunki techniczne nadsyłanych zdjęć.

Nasz konkurs składa się z pięciu rund, w których musicie zmierzyć się z różnymi tematami. W każdej z nich możecie wygrać cenne nagrody oraz dostać od 1 (za VI miejsce) do 10 punktów (za I miejsce). Zdobywca największej liczby punktów zostaje laureatem Grand Prix i dostaje nagrody o łącznej wartości 20 000 zł!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix LX100 II - druga generacja jednego z najbardziej uniwersalnych kompaktów
22 Sie 2018
Panasonic LX100 należy do jednych z najbardziej funkcjonalnych kompaktów na rynku. Kolejna generacja przynosi potrzebne aktualizacje w postaci lepszej matrycy i funkcji dotykowych, niemniej jednak pod niektórymi względami może rozczarować fotografów, którzy wyczekiwali następcy świetnie ocenianego modelu.
0
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0