5-bój fotopolis.pl, runda II: Siła

Dziś rusza druga runda tegorocznego pięcioboju fotopolis.pl, której tematem jest "Siła". Czekamy na niebanalne interpretacje tematu. Konkursowe prace możecie przesyłać do 31 sierpnia 2010. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody: indywidualny kurs portretu z wykładowcą Akademii Fotografii, drukarka Epson, Pocket Wizard, iPod touch czy kurs Photoshopa w AF. I oczywiście punkty w walce o warte 20 000 zł Grand Prix. Gorąco zachęcamy do udziału!
Wczoraj w nocy upłynął termin nadsyłania prac w pierwszej rundzie pięcioboju fotopolis.pl, a już dziś ruszamy z drugą rundą naszego konkursu. Jej temat to "Siła". Gdy słyszymy to słowo w pierwszej kolejności przed naszymi oczami pojawia się obraz "siłacza" - osoby o fizycznej tężyźnie, podnoszącej ciężary. Chcielibyśmy jednak zachęcić Was do mniej dosłownego potraktowania tematu. Słowo będące tematem tej rundy pojawia się również w innym kontekście - mówimy często o sile woli, silnym charakterze, sile oddziaływania. Zależy nam na tym, żebyście ten prosty na pozór temat potraktowali jako punkt wyjścia do własnych poszukiwań. Liczymy na to, że nie jedna z Waszych interpretacji zaskoczy nas. Pamiętajcie również o tym, żeby nie zaniedbywać strony technicznej i estetycznej nadsyłanych fotografii. Jest ona równie ważna w końcowym odbiorze pracy. Zarówno pomysł jak i wykonanie powinny iść ze sobą w parze. Czekamy na Wasze zdjęcia!


Zdjęcia należy zgłaszać na stronie: 5boj.fotopolis.pl.
Swoje prace można przesyłać do końca sierpnia 2010 roku.

Na zdobywców pierwszych trzech miejsc w tej rundzie czekają: indywidualny kurs portretu pod okiem wykładowcy Akademii Fotografii Szymona Szcześniaka, drukarka EPSON Stylus Photo PX720W, http://www.apple.com/pl/ipodtouch/iPod touch 8GB, kurs Photoshopa i PocketWizard Plus II Transceiver.


Ogłoszenie rundy: 1 sierpnia 2010
Termin nadsyłania prac: 31 sierpnia 2010


Nagrody i punktacja do Grand Prix w II rundzie: i 10 punktów;
miejsce: Drukarka EPSON Stylus Photo PX720W + iPod touch 8GB i 8 punktów;
miejsce: Kurs Photoshopa + PocketWizard Plus II Transceiver i 6 punktów;
miejsce: 4 punkty;
miejsce: 2 punkty;
miejsce: 1 punkt]Dodatkowo wszyscy laureaci dostaną fotoksiążki CEWE oraz książki "Lampy błyskowe w praktyce" wydawnictwa Galaktyka.

Przypominamy o dokładnym przeczytaniu regulaminu ze szczególnym zwróceniem uwagi na warunki techniczne nadsyłanych zdjęć.

Nasz konkurs składa się z pięciu rund, w których musicie zmierzyć się z różnymi tematami. W każdej z nich możecie wygrać cenne nagrody oraz dostać od 1 (za VI miejsce) do 10 punktów (za I miejsce). Zdobywca największej liczby punktów zostaje laureatem Grand Prix i dostaje nagrody o łącznej wartości 20 000 zł!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 Paź 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - pozostał miesiąc na zgłaszanie prac
19 Paź 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0
Już niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Poznaj szczegółowy program
19 Paź 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Appbot Rilley - zdalnie sterowany robot z kamerą
19 Paź 2018
Jeżeli chcesz zwiększyć swoją kreatywność, a przy tym poczuć się trochę jak na planie filmu Sci-Fi, to Appbot Rilley, zdalnie sterowany robot z kamerką, może okazać się ciekawym rozwiązaniem.
0