Magda Lokajczyk

Zakończył się pierwszy etap projektu Michała Pazia "Sweet Polacy", w którym nagrodzona została Katarzyna Gdaniec. Drugi etap projektu rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu w Krakowie. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie współczesnego autoportretu Polaków.
5 Lut 2014
Magda Lokajczyk
0
Pod koniec lutego ruszyliśmy z ankietą, powstałą z inicjatywy firmy HP, dotyczącą sposobów backup'owania zdjęć. Chcieliśmy się dowiedzieć jak zabezpieczacie swoje dość szybko powiększające się zbiory prac. Wyłoniliśmy również szczęśliwego zwycięzcę drukarki HP Photosmart Pro B9180 oraz 50 osób, które otrzymają nagrodę pocieszenia.
26 Mar 2008
Magda Lokajczyk
0
Zgodnie z obietnicą rozpoczynamy rejestrację na kolejne warsztaty z cyklu "Oświetlenie w fotografii aktu" organizowane z Olympusem E-3. Spotkania odbędą się w drugiej połowie marca w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Sopocie. Warto się śpieszyć, bo limit miejsc na najbliższy, warszawski termin warsztatów został już wyczerpany.
4 Mar 2008
Magda Lokajczyk
0
Już 11 marca Olympus E-3 rusza z warsztatami pod patronatem fotopolis.pl. Okręt flagowy Olympusa odwiedzi 5 miast Polski i pozwoli przetestować swoje możliwości w profesjonalnych warunkach studyjnych. Tematem przewodnim warsztatów będzie oświetlenie studyjne w fotografii aktu, a poprowadzi je Leonard Karpiłowski. Dziś rozpoczynamy rejestrację na pierwszy termin spotkania w Warszawie, 11 marca.
25 Lut 2008
Magda Lokajczyk
0
W związku z rosnącym zainteresowaniem tematyką archiwizacji zdjęć, przygotowaliśmy ankietę, która zbada jak fotografowie radzą sobie z backupem szybko powiększających się zasobów zdjęć. Każdy kto wypełni ankietę ma szansę wygrać drukarkę HP Photosmart Pro B9180.
22 Lut 2008
Magda Lokajczyk
0
Trzeci rok z rzędu prosiliśmy Was o wypełnienie ankiety na fotopolis.pl, która pomaga nam zdobyć informacje o tym kim są nasi czytelnicy oraz jakich informacji poszukują w naszym magazynie. Wszystko to w celu jeszcze lepszego dopasowania serwisu fotopolis.pl do Waszych potrzeb i zainteresowań.
21 Gru 2007
Magda Lokajczyk
0