Sigma ProCentrum na 7 Krakowskim Festiwalu Górskim

Wystawy czołowych polskich fotografików z dziedziny gór i alpinizmu, dyskusje, warsztaty, zawody sportowe, ciekawe projekcje - to kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających 7 Krakowski Festiwal Górski. W tym roku nie zabraknie również specjalistów z Sigma ProCentrum, którzy udostępnią wszystkim miłośnikom fotografii cyfrowej najszerszą na rynku ofertę obiektywów.
Dziś w Krakowie rozpoczął się 7 Krakowski Festiwal Górski. W ciągu trzech najbliższych dni (4-6 grudnia br.) w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. A w nim wybitne górskie osobowości, podróżnicy, świetni fotograficy, pokazy multimedialne, dyskusje, zawody sportowe i dobra muzyka. W programie festiwalu przewidziane jest również "Studio Otwarte" pod szyldem Sigma ProCentrum. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym, w którym jedną z nagród będzie obiektyw Sigma 30mm F1.4.

Krakowski Festiwal Górski to kolejna z wielu imprez, na której Sigma ProCentrum umożliwi wszystkim zainteresowanym przetestowanie najszerszej na rynku oferty optyki. Do dyspozycji naszych gości oddamy ponad 100 obiektywów Sigma z mocowaniami do wszystkich typów lustrzanek na rynku. Pośród tak bogatej oferty "szkieł" każdy miłośnik fotografii i górskich wojaży znajdzie dla siebie obiektyw, który chciałby przetestować. A z pewnością doskonałych planów zdjęciowych i wrażeń nie zabraknie! Obiektywy będzie można przetestować w sobotę (5.12) i niedzielę (6.12) w godzinach 10.00 - 16.00 na specjalnie udostępnionym planie z piękną modelką.

7 Krakowski Festiwal Górski
Termin: 4-6.12

Uniwersytet Ekonomiczny
ul. Rakowicka 27
Kraków
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
0
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0