Sigma ProCentrum na 7 Krakowskim Festiwalu Górskim

Wystawy czołowych polskich fotografików z dziedziny gór i alpinizmu, dyskusje, warsztaty, zawody sportowe, ciekawe projekcje - to kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających 7 Krakowski Festiwal Górski. W tym roku nie zabraknie również specjalistów z Sigma ProCentrum, którzy udostępnią wszystkim miłośnikom fotografii cyfrowej najszerszą na rynku ofertę obiektywów.
Dziś w Krakowie rozpoczął się 7 Krakowski Festiwal Górski. W ciągu trzech najbliższych dni (4-6 grudnia br.) w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. A w nim wybitne górskie osobowości, podróżnicy, świetni fotograficy, pokazy multimedialne, dyskusje, zawody sportowe i dobra muzyka. W programie festiwalu przewidziane jest również "Studio Otwarte" pod szyldem Sigma ProCentrum. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym, w którym jedną z nagród będzie obiektyw Sigma 30mm F1.4.

Krakowski Festiwal Górski to kolejna z wielu imprez, na której Sigma ProCentrum umożliwi wszystkim zainteresowanym przetestowanie najszerszej na rynku oferty optyki. Do dyspozycji naszych gości oddamy ponad 100 obiektywów Sigma z mocowaniami do wszystkich typów lustrzanek na rynku. Pośród tak bogatej oferty "szkieł" każdy miłośnik fotografii i górskich wojaży znajdzie dla siebie obiektyw, który chciałby przetestować. A z pewnością doskonałych planów zdjęciowych i wrażeń nie zabraknie! Obiektywy będzie można przetestować w sobotę (5.12) i niedzielę (6.12) w godzinach 10.00 - 16.00 na specjalnie udostępnionym planie z piękną modelką.

7 Krakowski Festiwal Górski
Termin: 4-6.12

Uniwersytet Ekonomiczny
ul. Rakowicka 27
Kraków
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0
Natura na luzie, czyli nagrodzone zdjęcia w Comedy Wildlife Photography Awards
22 Lis 2018
Już po raz czwarty poznaliśmy laureatów Comedy Wildlife Photography Awards 2018 - jednego z najbardziej oryginalnych konkursów, ukazujących świat zwierząt w niecodziennej odsłonie.
0