Sigma ProCentrum na 7 Krakowskim Festiwalu Górskim

Wystawy czołowych polskich fotografików z dziedziny gór i alpinizmu, dyskusje, warsztaty, zawody sportowe, ciekawe projekcje - to kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających 7 Krakowski Festiwal Górski. W tym roku nie zabraknie również specjalistów z Sigma ProCentrum, którzy udostępnią wszystkim miłośnikom fotografii cyfrowej najszerszą na rynku ofertę obiektywów.
Dziś w Krakowie rozpoczął się 7 Krakowski Festiwal Górski. W ciągu trzech najbliższych dni (4-6 grudnia br.) w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. A w nim wybitne górskie osobowości, podróżnicy, świetni fotograficy, pokazy multimedialne, dyskusje, zawody sportowe i dobra muzyka. W programie festiwalu przewidziane jest również "Studio Otwarte" pod szyldem Sigma ProCentrum. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym, w którym jedną z nagród będzie obiektyw Sigma 30mm F1.4.

Krakowski Festiwal Górski to kolejna z wielu imprez, na której Sigma ProCentrum umożliwi wszystkim zainteresowanym przetestowanie najszerszej na rynku oferty optyki. Do dyspozycji naszych gości oddamy ponad 100 obiektywów Sigma z mocowaniami do wszystkich typów lustrzanek na rynku. Pośród tak bogatej oferty "szkieł" każdy miłośnik fotografii i górskich wojaży znajdzie dla siebie obiektyw, który chciałby przetestować. A z pewnością doskonałych planów zdjęciowych i wrażeń nie zabraknie! Obiektywy będzie można przetestować w sobotę (5.12) i niedzielę (6.12) w godzinach 10.00 - 16.00 na specjalnie udostępnionym planie z piękną modelką.

7 Krakowski Festiwal Górski
Termin: 4-6.12

Uniwersytet Ekonomiczny
ul. Rakowicka 27
Kraków
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0