Sigma ProCentrum na 7 Krakowskim Festiwalu Górskim

Wystawy czołowych polskich fotografików z dziedziny gór i alpinizmu, dyskusje, warsztaty, zawody sportowe, ciekawe projekcje - to kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających 7 Krakowski Festiwal Górski. W tym roku nie zabraknie również specjalistów z Sigma ProCentrum, którzy udostępnią wszystkim miłośnikom fotografii cyfrowej najszerszą na rynku ofertę obiektywów.
Dziś w Krakowie rozpoczął się 7 Krakowski Festiwal Górski. W ciągu trzech najbliższych dni (4-6 grudnia br.) w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. A w nim wybitne górskie osobowości, podróżnicy, świetni fotograficy, pokazy multimedialne, dyskusje, zawody sportowe i dobra muzyka. W programie festiwalu przewidziane jest również "Studio Otwarte" pod szyldem Sigma ProCentrum. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym, w którym jedną z nagród będzie obiektyw Sigma 30mm F1.4.

Krakowski Festiwal Górski to kolejna z wielu imprez, na której Sigma ProCentrum umożliwi wszystkim zainteresowanym przetestowanie najszerszej na rynku oferty optyki. Do dyspozycji naszych gości oddamy ponad 100 obiektywów Sigma z mocowaniami do wszystkich typów lustrzanek na rynku. Pośród tak bogatej oferty "szkieł" każdy miłośnik fotografii i górskich wojaży znajdzie dla siebie obiektyw, który chciałby przetestować. A z pewnością doskonałych planów zdjęciowych i wrażeń nie zabraknie! Obiektywy będzie można przetestować w sobotę (5.12) i niedzielę (6.12) w godzinach 10.00 - 16.00 na specjalnie udostępnionym planie z piękną modelką.

7 Krakowski Festiwal Górski
Termin: 4-6.12

Uniwersytet Ekonomiczny
ul. Rakowicka 27
Kraków
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0