XIII Targi Film Video Foto w Łodzi

Organizatorzy targów Film Video Foto w Łodzi poinformowali o terminie przyszłorocznej edycji.

XIII edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO w Łodzi odbędzie się w terminie 25-27 marca. Organizatorzy zapowiadają atrakcje na stoiskach producentów i w salach konferencyjnych, gdzie odbędą się warsztaty, spotkania z fotografami, pokazy slajdów i wystawy fotograficzne. W tym roku po raz pierwszy targom towarzyszyć będzie Giełda Kolekcjonerska - Świat Starej Fotografii, na której miłośnicy i pasjonaci starych fotografii, pocztówek, zdjęć, a także zabytkowych aparatów fotograficznych, starych klisz oraz albumów będą mogli zaprezentować swoje zbiory - czytamy w informacji prasowej - Po raz pierwszy zaprosimy również do udziału w konkursie na film reklamowy targów FILM VIDEO FOTO 2010, w którym znakomite nagrody ufundowała firma ADOBE SYSTEMS.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Życie fotograficzne i uczuciowe - historia Tadeusza Rolke
20 Maj 2019
Świadek minionego stulecia - powstaniec warszawski, przymusowy robotnik, stalinowski więzień i... bon vivant. Od kilkudziesięciu lat nie rozstaje się z aparatem, inspirując kolejne pokolenia artystów. Właśnie kończy 90 lat. Życie i twórczość kultowego fotografa przybliża autorka wywiadu rzeki z Tadeuszem Rolke, Małgorzata Purzyńska.
1
Nie żyje Bogdan Konopka - wybitny przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, autor pierwszej Kolekcji Wrzesińskiej
20 Maj 2019
W wieku 66 lat zmarł Bogdan Konopka - jeden z najważniejszych przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
0
Young Poland 2019 - oto najlepsze zdjęcia młodych polskich fotografów z konkursu Grand Press Photo
17 Maj 2019
Young Poland to specjalna sekcja konkursu GPP, kierowana do twórców, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. Zobaczcie, jakie zdjęcie podbiły w tym roku serca jurorów.
2
Poznaliśmy laureatów Grand Press Photo 2019. Zobacz najlepsze polskie zdjęcia prasowe minionego roku
16 Maj 2019
Tegoroczna edycja najważniejszego polskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo dobiegła końca. Oto najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów.
8