Kursy i warsztaty BlackBook w Gliwicach

21 września rozpoczynają się kolejne kursy i warsztaty fotograficzne BlackBook. Organizatorzy zapraszają wszystkich fotografujących, bez względu na stopień zaawansowania.
Zapraszamy na kolejną edycję kursów i warsztatów fotograficznych. Zajęcia rozpoczynamy od 21 września 2009. Każdy bez względu na stopień zaawansowania może znaleźć kurs, bądź warsztaty, które pomogą w realizacji fotograficznej przygody! Warsztaty i kursy dla początkujących, którzy chcą opanować tajniki fotografii cyfrowej oraz specjalistyczne kursy i szkolenia z oświetlenia studyjnego. Gwarantujemy dobrą zabawę i ogromną dawkę wiedzy fotograficznej!

Spotkania w BlackBook są kontynuacją warsztatów organizowanych od 2003 roku w Gliwicach. Naszym celem jest rozwijanie i kształtowanie wiedzy z zakresu fotografii, niezbędnej teorii i historii, jednak w szczególności nastawieni jesteśmy na kształcenie w kierunku doświadczeń praktycznych.

Instruktorzy i wykładowcy to pasjonaci, czynni fotografowie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Indywidualne podejście do każdego z uczestników procentuje w realizacjach fotograficznych. BlackBook to również spotkania z ciekawymi osobami i specjalistami z zakresu fotografii i sztuki.


Więcej szczegółów znajdziemy na stronie: www.BlackBook.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
0
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0