Nowa edycja Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej AF

0
ms
20 Styczeń 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Akademia Fotografii zaprasza na kolejną edycję Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej. Zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu lutego, w filiach szkoły w Warszawie i Krakowie. Zapisy już trwają.
Kurs Fotografii Cyfrowej rozpocznie się 2 lutego. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki i środy. Jak napisali organizatorzy: kurs przeznaczony jest dla posiadaczy cyfrowych aparatów fotograficznych (bądź osób mających w planach taki zakup), chcących robić dobre i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce. Podczas zajęć uczestnicy poznają wszystkie możliwości oferowane przez cyfrowe systemy fotografii i obróbki obrazu. Program kursu pomoże odpowiedzieć na wiele pytań, nurtujących miłośników fotografii: Ile czasu naświetlać pod słońce? Jak ustawić ludzi, by wyszli ostro, a tło - "rozmyte"? Co zrobić z pełnym dyskiem pamięci, gdy przeniesiemy jego zawartość do komputera?

Kurs Photoshopa rozpocznie się natomiast 3 lutego i prowadzony będzie we wtorki i czwartki. Program przygotowano z myślą o fotografach, ilustratorach, projektantach oraz osobach nie posiadających wykształcenia plastycznego, chcących jednak zapoznać się z możliwościami najsłynniejszego programu do obróbki obrazu (Adobe Photoshop). Uczestnicy zajęć poznają narzędzia i pojęcia związane z obróbką obrazu cyfrowego. Wchodzą one w skład umiejętności fotoedytora, retuszera, fotomontażysty. Kurs obejmuje podstawy postprodukcji fotograficznej. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni, gdzie każdy z uczestników ma możliwość pracy na samodzielnym stanowisku komputerowym.

Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmują 20 godzin zegarowych.
Rekrutacja na kursy odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 oraz pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać również za pomocą formularza online
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1