Nowa edycja Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej AF

ms
20 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza na kolejną edycję Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej. Zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu lutego, w filiach szkoły w Warszawie i Krakowie. Zapisy już trwają.
Kurs Fotografii Cyfrowej rozpocznie się 2 lutego. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki i środy. Jak napisali organizatorzy: kurs przeznaczony jest dla posiadaczy cyfrowych aparatów fotograficznych (bądź osób mających w planach taki zakup), chcących robić dobre i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce. Podczas zajęć uczestnicy poznają wszystkie możliwości oferowane przez cyfrowe systemy fotografii i obróbki obrazu. Program kursu pomoże odpowiedzieć na wiele pytań, nurtujących miłośników fotografii: Ile czasu naświetlać pod słońce? Jak ustawić ludzi, by wyszli ostro, a tło - "rozmyte"? Co zrobić z pełnym dyskiem pamięci, gdy przeniesiemy jego zawartość do komputera?

Kurs Photoshopa rozpocznie się natomiast 3 lutego i prowadzony będzie we wtorki i czwartki. Program przygotowano z myślą o fotografach, ilustratorach, projektantach oraz osobach nie posiadających wykształcenia plastycznego, chcących jednak zapoznać się z możliwościami najsłynniejszego programu do obróbki obrazu (Adobe Photoshop). Uczestnicy zajęć poznają narzędzia i pojęcia związane z obróbką obrazu cyfrowego. Wchodzą one w skład umiejętności fotoedytora, retuszera, fotomontażysty. Kurs obejmuje podstawy postprodukcji fotograficznej. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni, gdzie każdy z uczestników ma możliwość pracy na samodzielnym stanowisku komputerowym.

Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmują 20 godzin zegarowych.
Rekrutacja na kursy odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 oraz pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać również za pomocą formularza online
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - poznaliśmy nazwiska nominowanych fotografów
7 Wrz 2018
Max Barstow, Enda Bowe, Joey Lawrence oraz Alice Mann to czwórka fotografów, która w tym roku walczy o prestiżową nagrodę Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Zobaczcie fotografie, które są niejako „portretem współczesnego świata.“
0