Nowa edycja Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej AF

ms
20 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza na kolejną edycję Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej. Zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu lutego, w filiach szkoły w Warszawie i Krakowie. Zapisy już trwają.
Kurs Fotografii Cyfrowej rozpocznie się 2 lutego. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki i środy. Jak napisali organizatorzy: kurs przeznaczony jest dla posiadaczy cyfrowych aparatów fotograficznych (bądź osób mających w planach taki zakup), chcących robić dobre i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce. Podczas zajęć uczestnicy poznają wszystkie możliwości oferowane przez cyfrowe systemy fotografii i obróbki obrazu. Program kursu pomoże odpowiedzieć na wiele pytań, nurtujących miłośników fotografii: Ile czasu naświetlać pod słońce? Jak ustawić ludzi, by wyszli ostro, a tło - "rozmyte"? Co zrobić z pełnym dyskiem pamięci, gdy przeniesiemy jego zawartość do komputera?

Kurs Photoshopa rozpocznie się natomiast 3 lutego i prowadzony będzie we wtorki i czwartki. Program przygotowano z myślą o fotografach, ilustratorach, projektantach oraz osobach nie posiadających wykształcenia plastycznego, chcących jednak zapoznać się z możliwościami najsłynniejszego programu do obróbki obrazu (Adobe Photoshop). Uczestnicy zajęć poznają narzędzia i pojęcia związane z obróbką obrazu cyfrowego. Wchodzą one w skład umiejętności fotoedytora, retuszera, fotomontażysty. Kurs obejmuje podstawy postprodukcji fotograficznej. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni, gdzie każdy z uczestników ma możliwość pracy na samodzielnym stanowisku komputerowym.

Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmują 20 godzin zegarowych.
Rekrutacja na kursy odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 oraz pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać również za pomocą formularza online
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4