Nowa edycja Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej AF

ms
20 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza na kolejną edycję Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej. Zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu lutego, w filiach szkoły w Warszawie i Krakowie. Zapisy już trwają.
Kurs Fotografii Cyfrowej rozpocznie się 2 lutego. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki i środy. Jak napisali organizatorzy: kurs przeznaczony jest dla posiadaczy cyfrowych aparatów fotograficznych (bądź osób mających w planach taki zakup), chcących robić dobre i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce. Podczas zajęć uczestnicy poznają wszystkie możliwości oferowane przez cyfrowe systemy fotografii i obróbki obrazu. Program kursu pomoże odpowiedzieć na wiele pytań, nurtujących miłośników fotografii: Ile czasu naświetlać pod słońce? Jak ustawić ludzi, by wyszli ostro, a tło - "rozmyte"? Co zrobić z pełnym dyskiem pamięci, gdy przeniesiemy jego zawartość do komputera?

Kurs Photoshopa rozpocznie się natomiast 3 lutego i prowadzony będzie we wtorki i czwartki. Program przygotowano z myślą o fotografach, ilustratorach, projektantach oraz osobach nie posiadających wykształcenia plastycznego, chcących jednak zapoznać się z możliwościami najsłynniejszego programu do obróbki obrazu (Adobe Photoshop). Uczestnicy zajęć poznają narzędzia i pojęcia związane z obróbką obrazu cyfrowego. Wchodzą one w skład umiejętności fotoedytora, retuszera, fotomontażysty. Kurs obejmuje podstawy postprodukcji fotograficznej. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni, gdzie każdy z uczestników ma możliwość pracy na samodzielnym stanowisku komputerowym.

Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmują 20 godzin zegarowych.
Rekrutacja na kursy odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 oraz pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać również za pomocą formularza online
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0