Nowa edycja Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej AF

ms
20 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza na kolejną edycję Kursu Photoshopa oraz Kursu Fotografii Cyfrowej. Zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu lutego, w filiach szkoły w Warszawie i Krakowie. Zapisy już trwają.
Kurs Fotografii Cyfrowej rozpocznie się 2 lutego. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki i środy. Jak napisali organizatorzy: kurs przeznaczony jest dla posiadaczy cyfrowych aparatów fotograficznych (bądź osób mających w planach taki zakup), chcących robić dobre i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce. Podczas zajęć uczestnicy poznają wszystkie możliwości oferowane przez cyfrowe systemy fotografii i obróbki obrazu. Program kursu pomoże odpowiedzieć na wiele pytań, nurtujących miłośników fotografii: Ile czasu naświetlać pod słońce? Jak ustawić ludzi, by wyszli ostro, a tło - "rozmyte"? Co zrobić z pełnym dyskiem pamięci, gdy przeniesiemy jego zawartość do komputera?

Kurs Photoshopa rozpocznie się natomiast 3 lutego i prowadzony będzie we wtorki i czwartki. Program przygotowano z myślą o fotografach, ilustratorach, projektantach oraz osobach nie posiadających wykształcenia plastycznego, chcących jednak zapoznać się z możliwościami najsłynniejszego programu do obróbki obrazu (Adobe Photoshop). Uczestnicy zajęć poznają narzędzia i pojęcia związane z obróbką obrazu cyfrowego. Wchodzą one w skład umiejętności fotoedytora, retuszera, fotomontażysty. Kurs obejmuje podstawy postprodukcji fotograficznej. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni, gdzie każdy z uczestników ma możliwość pracy na samodzielnym stanowisku komputerowym.

Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmują 20 godzin zegarowych.
Rekrutacja na kursy odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 oraz pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać również za pomocą formularza online
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0