Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim w Klubokawiarni Chłodna 25

ms
13 Gru 2008
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza w sobotę, 13 grudnia o godzinie 14.30 na otwarte spotkanie z fotografem Tomaszem Tomaszewskim. Warsztaty połączone z wykładem i prezentacją zdjęć to jeden z elementów trzymiesięcznego projektu "Migawki", który przygotowano z myślą o młodzieży i studentach zainteresowanych fotografią.
Projekt "Migawki. Spotkania z fotografią" realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" od połowy października tego roku. W programie znalazły się cykliczne warsztaty, wykłady i plenery, podczas których młodzi miłośnicy fotografii mieli okazję zapoznać się z twórczością i metodami pracy cenionych polskich fotografów. Wśród gości znaleźli się do tej pory m.in. Tadeusz Rolke, Anna Bedyńska, Rafał Milach, Monika Redzisz. Trzymiesięczny projekt poświęcono przede wszystkim fotografii reportażowej, społecznej i eseistycznej. Najbliższe, otwarte spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim będzie ostatnim z zaplanowanego cyklu.


Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim
Termin: 13.12.2008 godz. 14.30

Miejsce: Klubokawiarnia Chłodna 25
ul. Chłodna 25, Warszawa

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0