Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim w Klubokawiarni Chłodna 25

ms
13 Gru 2008
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza w sobotę, 13 grudnia o godzinie 14.30 na otwarte spotkanie z fotografem Tomaszem Tomaszewskim. Warsztaty połączone z wykładem i prezentacją zdjęć to jeden z elementów trzymiesięcznego projektu "Migawki", który przygotowano z myślą o młodzieży i studentach zainteresowanych fotografią.
Projekt "Migawki. Spotkania z fotografią" realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" od połowy października tego roku. W programie znalazły się cykliczne warsztaty, wykłady i plenery, podczas których młodzi miłośnicy fotografii mieli okazję zapoznać się z twórczością i metodami pracy cenionych polskich fotografów. Wśród gości znaleźli się do tej pory m.in. Tadeusz Rolke, Anna Bedyńska, Rafał Milach, Monika Redzisz. Trzymiesięczny projekt poświęcono przede wszystkim fotografii reportażowej, społecznej i eseistycznej. Najbliższe, otwarte spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim będzie ostatnim z zaplanowanego cyklu.


Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim
Termin: 13.12.2008 godz. 14.30

Miejsce: Klubokawiarnia Chłodna 25
ul. Chłodna 25, Warszawa

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0