Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim w Klubokawiarni Chłodna 25

ms
13 Gru 2008
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza w sobotę, 13 grudnia o godzinie 14.30 na otwarte spotkanie z fotografem Tomaszem Tomaszewskim. Warsztaty połączone z wykładem i prezentacją zdjęć to jeden z elementów trzymiesięcznego projektu "Migawki", który przygotowano z myślą o młodzieży i studentach zainteresowanych fotografią.
Projekt "Migawki. Spotkania z fotografią" realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" od połowy października tego roku. W programie znalazły się cykliczne warsztaty, wykłady i plenery, podczas których młodzi miłośnicy fotografii mieli okazję zapoznać się z twórczością i metodami pracy cenionych polskich fotografów. Wśród gości znaleźli się do tej pory m.in. Tadeusz Rolke, Anna Bedyńska, Rafał Milach, Monika Redzisz. Trzymiesięczny projekt poświęcono przede wszystkim fotografii reportażowej, społecznej i eseistycznej. Najbliższe, otwarte spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim będzie ostatnim z zaplanowanego cyklu.


Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim
Termin: 13.12.2008 godz. 14.30

Miejsce: Klubokawiarnia Chłodna 25
ul. Chłodna 25, Warszawa

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4