Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim w Klubokawiarni Chłodna 25

ms
13 Gru 2008
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza w sobotę, 13 grudnia o godzinie 14.30 na otwarte spotkanie z fotografem Tomaszem Tomaszewskim. Warsztaty połączone z wykładem i prezentacją zdjęć to jeden z elementów trzymiesięcznego projektu "Migawki", który przygotowano z myślą o młodzieży i studentach zainteresowanych fotografią.
Projekt "Migawki. Spotkania z fotografią" realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" od połowy października tego roku. W programie znalazły się cykliczne warsztaty, wykłady i plenery, podczas których młodzi miłośnicy fotografii mieli okazję zapoznać się z twórczością i metodami pracy cenionych polskich fotografów. Wśród gości znaleźli się do tej pory m.in. Tadeusz Rolke, Anna Bedyńska, Rafał Milach, Monika Redzisz. Trzymiesięczny projekt poświęcono przede wszystkim fotografii reportażowej, społecznej i eseistycznej. Najbliższe, otwarte spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim będzie ostatnim z zaplanowanego cyklu.


Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim
Termin: 13.12.2008 godz. 14.30

Miejsce: Klubokawiarnia Chłodna 25
ul. Chłodna 25, Warszawa

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0