FotoSuperMarket na Fotofestiwalu w Łodzi

Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket, podczas którego będzie można sprzedać swoje stare albumy, fotografie i aparaty. Do zgłaszania propozycji zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 maja 2013. Z FotoSuperMarketu będzie można skorzystać 15 czerwca w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska.


Może na waszych półkach nie ma już miejsca na nowe albumy i z chęcią przekażecie je w lepsze ręce? Może od lat sprzedajecie lub kolekcjonujecie fotografie, a może macie w szafie stary aparat po dziadku? Jeśli tak, Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket.

Jeśli chcecie sprzedawać własne zdjęcia lub książki, jeśli macie niezwykłe pomysły na fotograficzne usługi - to także jest dla Was miejsce. FotoSuperMarket to miejsce, gdzie podczas Fotofestiwalu będzie można znaleźć, i kupić stare zdjęcia, niezwykłe aparaty fotograficzne, rzadkie albumy, odbitki kolekcjonerskie, magazyny foto, a może także przedziwne pomysły i nietypowe usługi fotograficzne.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się do udziału w FotoSuperMarkecie - osoby prywatne, instytucje i firmy, które chciałyby sprzedawać swój fotograficzny asortyment. Szczególnie pożądane są propozycje, których nie można codziennie znaleźć na sklepowych półkach. To miejsca ma zgromadzić wyjątkowe rzeczy i ludzi z pasją.

Wszyscy festiwalowi goście zaproszeni są do korzystania z FotoSuperMarketu - 15 czerwca, w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska, pofabrycznym kompleksie w samym sercu miasta.

Do nadsyłania zgłoszeń zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Liczą się stare fotografie, ciekawy sprzęt, albumy, wydruki kolekcjonerskie, na wszystkie przedmioty, które budzą "fotograficzne skojarzenia".

Zgłoszenia powinny zawierać wypełniony formularz z z opisem proponowanego asortymentu oraz 5 zdjęć. Należy je przesyłać na adres: w.szkopek@fotofestiwal.com.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 08.05.2013
Selekcja i ogłoszenie wyników: 9-10.05.2013
FotoSuperMarket: 15.06.2013


Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10-15 propozycji. Zgłoszenie do udziału w FotoSuperMarkecie jest bezpłatne. Udział w FotoSuperMarkecie jest płatny, opłata to 30 zł. Organizatorzy gwarantują: przestrzeń, dostęp do prądu, podstawowe wyposażenie stoiska, promocję w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii.

Materiały do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0