FotoSuperMarket na Fotofestiwalu w Łodzi

Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket, podczas którego będzie można sprzedać swoje stare albumy, fotografie i aparaty. Do zgłaszania propozycji zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 maja 2013. Z FotoSuperMarketu będzie można skorzystać 15 czerwca w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska.


Może na waszych półkach nie ma już miejsca na nowe albumy i z chęcią przekażecie je w lepsze ręce? Może od lat sprzedajecie lub kolekcjonujecie fotografie, a może macie w szafie stary aparat po dziadku? Jeśli tak, Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket.

Jeśli chcecie sprzedawać własne zdjęcia lub książki, jeśli macie niezwykłe pomysły na fotograficzne usługi - to także jest dla Was miejsce. FotoSuperMarket to miejsce, gdzie podczas Fotofestiwalu będzie można znaleźć, i kupić stare zdjęcia, niezwykłe aparaty fotograficzne, rzadkie albumy, odbitki kolekcjonerskie, magazyny foto, a może także przedziwne pomysły i nietypowe usługi fotograficzne.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się do udziału w FotoSuperMarkecie - osoby prywatne, instytucje i firmy, które chciałyby sprzedawać swój fotograficzny asortyment. Szczególnie pożądane są propozycje, których nie można codziennie znaleźć na sklepowych półkach. To miejsca ma zgromadzić wyjątkowe rzeczy i ludzi z pasją.

Wszyscy festiwalowi goście zaproszeni są do korzystania z FotoSuperMarketu - 15 czerwca, w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska, pofabrycznym kompleksie w samym sercu miasta.

Do nadsyłania zgłoszeń zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Liczą się stare fotografie, ciekawy sprzęt, albumy, wydruki kolekcjonerskie, na wszystkie przedmioty, które budzą "fotograficzne skojarzenia".

Zgłoszenia powinny zawierać wypełniony formularz z z opisem proponowanego asortymentu oraz 5 zdjęć. Należy je przesyłać na adres: w.szkopek@fotofestiwal.com.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 08.05.2013
Selekcja i ogłoszenie wyników: 9-10.05.2013
FotoSuperMarket: 15.06.2013


Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10-15 propozycji. Zgłoszenie do udziału w FotoSuperMarkecie jest bezpłatne. Udział w FotoSuperMarkecie jest płatny, opłata to 30 zł. Organizatorzy gwarantują: przestrzeń, dostęp do prądu, podstawowe wyposażenie stoiska, promocję w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii.

Materiały do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0
Natura na luzie, czyli nagrodzone zdjęcia w Comedy Wildlife Photography Awards
22 Lis 2018
Już po raz czwarty poznaliśmy laureatów Comedy Wildlife Photography Awards 2018 - jednego z najbardziej oryginalnych konkursów, ukazujących świat zwierząt w niecodziennej odsłonie.
0