FotoSuperMarket na Fotofestiwalu w Łodzi

Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket, podczas którego będzie można sprzedać swoje stare albumy, fotografie i aparaty. Do zgłaszania propozycji zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 maja 2013. Z FotoSuperMarketu będzie można skorzystać 15 czerwca w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska.


Może na waszych półkach nie ma już miejsca na nowe albumy i z chęcią przekażecie je w lepsze ręce? Może od lat sprzedajecie lub kolekcjonujecie fotografie, a może macie w szafie stary aparat po dziadku? Jeśli tak, Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket.

Jeśli chcecie sprzedawać własne zdjęcia lub książki, jeśli macie niezwykłe pomysły na fotograficzne usługi - to także jest dla Was miejsce. FotoSuperMarket to miejsce, gdzie podczas Fotofestiwalu będzie można znaleźć, i kupić stare zdjęcia, niezwykłe aparaty fotograficzne, rzadkie albumy, odbitki kolekcjonerskie, magazyny foto, a może także przedziwne pomysły i nietypowe usługi fotograficzne.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się do udziału w FotoSuperMarkecie - osoby prywatne, instytucje i firmy, które chciałyby sprzedawać swój fotograficzny asortyment. Szczególnie pożądane są propozycje, których nie można codziennie znaleźć na sklepowych półkach. To miejsca ma zgromadzić wyjątkowe rzeczy i ludzi z pasją.

Wszyscy festiwalowi goście zaproszeni są do korzystania z FotoSuperMarketu - 15 czerwca, w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska, pofabrycznym kompleksie w samym sercu miasta.

Do nadsyłania zgłoszeń zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Liczą się stare fotografie, ciekawy sprzęt, albumy, wydruki kolekcjonerskie, na wszystkie przedmioty, które budzą "fotograficzne skojarzenia".

Zgłoszenia powinny zawierać wypełniony formularz z z opisem proponowanego asortymentu oraz 5 zdjęć. Należy je przesyłać na adres: w.szkopek@fotofestiwal.com.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 08.05.2013
Selekcja i ogłoszenie wyników: 9-10.05.2013
FotoSuperMarket: 15.06.2013


Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10-15 propozycji. Zgłoszenie do udziału w FotoSuperMarkecie jest bezpłatne. Udział w FotoSuperMarkecie jest płatny, opłata to 30 zł. Organizatorzy gwarantują: przestrzeń, dostęp do prądu, podstawowe wyposażenie stoiska, promocję w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii.

Materiały do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
0
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0