FotoSuperMarket na Fotofestiwalu w Łodzi

Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket, podczas którego będzie można sprzedać swoje stare albumy, fotografie i aparaty. Do zgłaszania propozycji zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 maja 2013. Z FotoSuperMarketu będzie można skorzystać 15 czerwca w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska.


Może na waszych półkach nie ma już miejsca na nowe albumy i z chęcią przekażecie je w lepsze ręce? Może od lat sprzedajecie lub kolekcjonujecie fotografie, a może macie w szafie stary aparat po dziadku? Jeśli tak, Fotofestiwal w Łodzi zaprasza na FotoSuperMarket.

Jeśli chcecie sprzedawać własne zdjęcia lub książki, jeśli macie niezwykłe pomysły na fotograficzne usługi - to także jest dla Was miejsce. FotoSuperMarket to miejsce, gdzie podczas Fotofestiwalu będzie można znaleźć, i kupić stare zdjęcia, niezwykłe aparaty fotograficzne, rzadkie albumy, odbitki kolekcjonerskie, magazyny foto, a może także przedziwne pomysły i nietypowe usługi fotograficzne.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się do udziału w FotoSuperMarkecie - osoby prywatne, instytucje i firmy, które chciałyby sprzedawać swój fotograficzny asortyment. Szczególnie pożądane są propozycje, których nie można codziennie znaleźć na sklepowych półkach. To miejsca ma zgromadzić wyjątkowe rzeczy i ludzi z pasją.

Wszyscy festiwalowi goście zaproszeni są do korzystania z FotoSuperMarketu - 15 czerwca, w centrum festiwalowym OFF Piotrkowska, pofabrycznym kompleksie w samym sercu miasta.

Do nadsyłania zgłoszeń zaproszone są instytucje, firmy i osoby prywatne. Liczą się stare fotografie, ciekawy sprzęt, albumy, wydruki kolekcjonerskie, na wszystkie przedmioty, które budzą "fotograficzne skojarzenia".

Zgłoszenia powinny zawierać wypełniony formularz z z opisem proponowanego asortymentu oraz 5 zdjęć. Należy je przesyłać na adres: w.szkopek@fotofestiwal.com.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 08.05.2013
Selekcja i ogłoszenie wyników: 9-10.05.2013
FotoSuperMarket: 15.06.2013


Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10-15 propozycji. Zgłoszenie do udziału w FotoSuperMarkecie jest bezpłatne. Udział w FotoSuperMarkecie jest płatny, opłata to 30 zł. Organizatorzy gwarantują: przestrzeń, dostęp do prądu, podstawowe wyposażenie stoiska, promocję w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii.

Materiały do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Odkryj nieznane piękno świata w mikroskali na zdjęciach zwycięzców Nikon Small World 2018
15 Paź 2018
Konkurs Nikon Small World już od 1975 roku nagradza najlepsze zdjęcia tego, czego nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego roku. Polak wśród wyróżnionych.
0
Jacob Aue Sobol: „Gdy patrzę dziś na swoje aparaty, nawet nie chcę ich dotykać”
4 Paź 2018
O powodach odwieszenia aparatu na kołek, nowych początkach i łowieniu ryb, z fotografem Magnum Jacobem Aue Sobolem rozmawia Joanna Kinowska.
0
Michael Kowalczyk: „Fotografia jest niewyczerpanym źródłem wyzwań“
3 Paź 2018
Michael Kowalczyk urodził się w 1979 roku we Wrocławiu. Dziesięć lat później jego rodzina wyemigrowała do Niemiec, skąd Kowalczyk zaczął podróżować po całym świecie. Dziś z aparatem w ręku uwiecznia napotkane na całym globie sytuacje, promując jednocześnie fotografię uliczną.
0
Fotografie blokowisk z Radomia promują Apple. Rozmawialiśmy z ich autorem Patrykiem Wikalińskim
2 Paź 2018
- Próbuję za pomocą koloru i perspektywy zmieniać rzeczywistość - mówi pochodzący z Radomia Patryk Wikaliński, który został wyróżniony przez firmę Apple. Jego seria minimalistycznych, utrzymanych w pastelowych barwach zdjęć radomskich blokowisk, jest częścią kampanii „Shot on iPhone”. Zapytaliśmy autora zdjęć, jak to się stało, że technologiczny gigant dostrzegł jego twórczość.
0