Otwarte spotkanie z Galerią Czułość

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na pierwsze tej jesieni otwarte spotkanie autorskie w ramach projektu "Migawki". Tym razem spotkamy się w środę, 5 września o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Czułość. Wstęp wolny.
Urodziny Galerii Czułość

Zapraszamy na kolejne otwarte spotkanie w ramach "Migawek", które odbędzie się w środę, 5 września o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Czułość. Wstęp wolny.

Artyści, którzy potwierdzili obecność na spotkaniu:
  • Piotrek Bekas
  • Lena Dobrowolska
  • Paweł Eibel
  • Weronika Ławniczak
  • Witek Orski
  • Łukasz Rusznica
  • Kamil Zacharski
  • Janek Zamoyski

Będziemy dyskutować o młodej polskiej fotografii, o artystach skupionych wokół Czułości , o rynku galeryjnym, o miejscu i roli takich galerii, o przyszłości i rozwoju, a przede wszystkim o tym, dlaczego Czułość powstała? - zapowiadają organizatorzy.

Spotkaniu towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana, zbiorowa ekspozycja członków Galerii rozmieszczona na trzech piętrach willi przy Dąbrowieckiej 1a w Warszawie.

Rozmowę poprowadzi Krzysztof Pacholak (Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę").


Otwarte spotkanie w Galerii Czułość
Termin: 5.09.2012, godz. 19:00

Galeria Czułość
Saska Kępa
ul. Dąbrowiecka 1a
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0