Otwarte spotkanie z Galerią Czułość

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na pierwsze tej jesieni otwarte spotkanie autorskie w ramach projektu "Migawki". Tym razem spotkamy się w środę, 5 września o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Czułość. Wstęp wolny.
Urodziny Galerii Czułość

Zapraszamy na kolejne otwarte spotkanie w ramach "Migawek", które odbędzie się w środę, 5 września o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Czułość. Wstęp wolny.

Artyści, którzy potwierdzili obecność na spotkaniu:
  • Piotrek Bekas
  • Lena Dobrowolska
  • Paweł Eibel
  • Weronika Ławniczak
  • Witek Orski
  • Łukasz Rusznica
  • Kamil Zacharski
  • Janek Zamoyski

Będziemy dyskutować o młodej polskiej fotografii, o artystach skupionych wokół Czułości , o rynku galeryjnym, o miejscu i roli takich galerii, o przyszłości i rozwoju, a przede wszystkim o tym, dlaczego Czułość powstała? - zapowiadają organizatorzy.

Spotkaniu towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana, zbiorowa ekspozycja członków Galerii rozmieszczona na trzech piętrach willi przy Dąbrowieckiej 1a w Warszawie.

Rozmowę poprowadzi Krzysztof Pacholak (Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę").


Otwarte spotkanie w Galerii Czułość
Termin: 5.09.2012, godz. 19:00

Galeria Czułość
Saska Kępa
ul. Dąbrowiecka 1a
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
3
Czym żyje współczesna fotografia artystyczna? Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2019
8 Mar 2019
Organizowany już od 10 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty tegorocznych finalistów.
0
Poczuj moc głębin na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2019
7 Mar 2019
Tajemniczość i piękno, ale również moc, siła i żywioł - tak w kilku słowach można opisać zwycięskie fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photographer of the Year.
0
“Mimo trudności, jestem osobą pogodną” - życie osoby niewidomej w obiektywie Magdaleny Greli
6 Mar 2019
Pani Teresa, osoba niewidoma i niesprawna ruchowo, mimo przeciwności losu pozostaje entuzjastycznie nastawiona do życia i stara się normalnie funkcjonować w przestrzeni rodzimego Tarnobrzegu. Jej codzienne zmagania dokumentuje Magdalena Grela.
0