Migawki. Spotkania z fotografią

Wszystkie artykuły z tagiem: "Migawki. Spotkania z fotografią" w serwisie fotopolis.pl:
Rusza rekrutacja do nowej edycji Migawek!
Fotografujesz? Zbierasz archiwalne fotografie? Piszesz o fotografii? Interesujesz się kulturą wizualną? Chcesz opowiedzieć o świecie przy pomocy fotografii? Rozwiń swój projekt fotograficzny pod okiem tutorów. Stwórz wystawę, książkę fotograficzną albo akcję społeczną z użyciem fotografii. Dowiedz się, jak przejść przez cały proces od pomysłu do realizacji. Weź udział w spotkaniach z kuratorami i fotografami. Zaprezentuj swoje prace podczas festiwalu projektów fotograficznych pod koniec roku....
16 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0
Migawki. Seminarium fotograficzne
Czy fotografia jest ważna? Czy fotografia może służyć do myślenia? Czy fotografia może wpływać na rzeczywistość? To pytania, na które chcą odpowiedzieć twórcy trzymiesięcznego projektu animacyjno-badawczego Migawki. Do projektu zaproszonych zostanie 15 osób, które prześlą najciekawsze zgłoszenia. Termin nadsyłania propozycji mija 27 września 2013.
20 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
Otwarty przegląd portfolio w ramach finału V edycji Migawek
Już jutro w ramach finału V edycji Migawek odbędzie się otwarty przegląd portfolio. Swoje zgłoszenia można przesyłać tylko do końca dzisiejszego dnia. Przegląd odbędzie się w warszawskiej klubokawiarni Państwomiasto w godzinach 17:00-19:00, a swój udział w nim potwierdzili Kuba Dąbrowski, Joanna Kinowska i Agnieszka Rayss. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział bezpłatny.
29 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Finał V edycji Migawek
Nadchodzący tydzień będzie dość obfity w wydarzenia fotograficzne. W związku z końcem piątej edycji programu - "Migawki. Spotkania z fotografią" - w Warszawie odbędą się prezentacje projektów fotograficznych dwunastu, młodych twórców. Pierwszy wernisaż już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w klubokawiarni Solec.
22 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Otwarty przegląd portfolio w ramach finału V edycji Migawek
W ramach finału V edycji Migawek w najbliższy piątek odbędzie się otwarty przegląd portfolio. Wydarzenie towarzyszy wystawie Krzysztofa Sienkiewicza "Backstage". Odbędzie w klubokawiarni Solec w godzinach 17:00-19:00, liczba miejsc ograniczona, a udział w nim jest bezpłatny
22 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Spotkanie z Łukaszem Biedermanem w Warszawie
Zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach obecnej edycji Migawek. W środę, 24 października o godz. 19:00 w Klubokawiarni Towarzyska w Warszawie Łukasz Biederman opowie m.in. o swoich nocnych fotografiach. Wstęp wolny.
23 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Maciejem Pisukiem w Warszawie
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na otwarte spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem, które odbędzie się w środę, 17 października o godz. 19:00 w klubokawiarni Towarzyska w Warszawie.
11 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Otwarte spotkanie z Galerią Czułość
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na pierwsze tej jesieni otwarte spotkanie autorskie w ramach projektu "Migawki". Tym razem spotkamy się w środę, 5 września o godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Czułość. Wstęp wolny.
31 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
Migawki - trwa nabór do piątej edycji
Trwa nabór do 5. edycji "Migawek". Projekt skierowany jest do młodych warszawiaków, którzy chcą rozwijać swoją pasję pod okiem profesjonalistów, poznać największe nazwiska polskiej fotografii społecznej, dowiedzieć się o pracy fotoedytorów, kuratorów i prawach rządzących fotografią prasową oraz zrobić swój pierwszy projekt dokumentalny. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 31 maja 2012.
23 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Migawki. Spotkanie i przegląd portfolio z Kobasem Laksą
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na otwarte spotkanie autorskie oraz przegląd portfolio z Kobasem Laksą, które odbędzie się w środę, 20 lipca 2011 o godz. 18:00 w "ę-miejscu" przy ul. Mokotowskiej 55 (domofon 50) w Warszawie.
19 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0