Spotkanie i przegląd portfolio z Andrzejem Kramarzem w Warszawie

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na otwarte spotkanie autorskie oraz przegląd portfolio z Andrzejem Kramarzem, które odbędzie się w środę, 22 czerwca o godz. 17:30 w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie.
fot. Andrzej Kramarz z cyklu "Rzeczy"

Zapisy na przegląd portfolio: 22 czerwca, we środę, o godzinie 12:00;
przegląd odbędzie się tuż po spotkaniu z autorem]
Spotkanie oraz przegląd portfolio z Andrzejem Kramarzem
Termin: 22.06.2011, godz. 17:30

Klubokawiarnia Chłodna 25
ul. Chłodna 25
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0
Marcin Walko jako jedyny Polak dokumentował upamiętnienie ofiar masakry w Srebrenicy. Zobaczcie zdjęcia z projektu “Parcela M11”
3 Sie 2018
W lipcu 1995 roku serbskie oddziały paramilitarne w okolicach Srebrenicy wymordowały kilka tysięcy Muzułmanów. Co roku drogą, którą wówczas próbowały ratować się ofiary odbywa się symboliczna pielgrzymka. W tym roku, jako jedyny Polak miał okazję dokumentować ją Marcin Walko.
1