Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Andrzej Kramarz "Promised Land"

0

Autor: Marcin Grabowiecki

5 Luty 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Andrzej Kramarz podróżuje po Stanach Zjednoczonych, pracując nad cyklem "Promised Land". Fotograf potrzebuje Waszego wsparcia finansowego, za które odwdzięczy się w postaci specjalnej kolekcji zdjęć. Czasu pozostało niewiele, dlatego zainteresowanych prosimy o składanie propozycji do niedzieli, 10 lutego 2013 roku.
www.andrzejkramarz.com

Andrzej Kramarz podróżuje po Stanach Zjednoczonych, pracując nad cyklem "Promised Land". Zamierzeniem autora jest przemierzenie 48 stanów USA, śpiąc w vanie, czasem korzystając z coach surfingu oraz utrzymywać się ze sprzedaży fotografii wykonywanych w trakcie podróży. Chciałem się też przekonać, czy ja, przybysz w nowym kraju, mogę utrzymać się z zajęcia, które umiem wykonywać najlepiej - z fotografii. Jak do tej pory sprzedaż fotografii utrzymywała się na poziomie około 50% potrzebnego budżetu na miesięczne podstawowe przeżycie, kontynuowanie jazdy oraz postprodukcję fotografii.

Na pewnym etapie podróży, która nie obyła się bez przygód, Kramarz zdecydował się zdobyć wsparcie poprzez Kickstartera, formę finansowania społecznościowego: www.kickstarter.com. Pomimo entuzjazmu wielu osób nie udało się zebrać zakładanej kwoty.

Autor nadal wierzy w to co robi, dlatego zdecydował się podjąć ostatnią próbę kontynuacji podróży. Przygotował ofertę sprzedaży kolekcji zdjęć, która pozwoli mu na dokończenie całego przedsięwzięcia.

Niestety czasu pozostało niewiele, dlatego zainteresowanych bardzo prosimy o składanie propozycji do 10 lutego 2013 roku.

W zamian za 10 000 dolarów, które pozwolą mi na zakup taniego vana i kontynuację wyprawy, oferuję po 15 fotografii z każdego z 48 stanów Ameryki, co łącznie daje kolekcję 720 fotografii, w formacie 4X6 cala (10x15cm). Każda odbitka jest podpisana, przygotowana w edycji dwóch egzemplarzy na sprzedaż i dwóch autorskich kopii wystawienniczych.

Do tego nabywca otrzymuje portfolio 10 fotografii w większym rozmiarze (około 10x15 cala), w introligatorskim, wykonanym na tę okazję pudełku. Fotografie do portfolio zostaną wybrane spośród zdjęć, które nie trafią do sprzedaży w serii 4x6 cala. Portfolio ukaże się w edycji 15 egzemplarzy.

Fotografie z cyklu "Promised Land" są tak tanie tylko w trakcie jego realizacji. Kupujący otrzymuje zawsze pierwszą fotografię z edycji, co dotyczy zarówno pojedynczych fotografii, jak i portfolio.

Jeżeli kolekcję nabędzie instytucja to na jej życzenie autor umieści logotyp na stronie internetowej "Promised Land".

Pojedyncze fotografie, w cenie 10 dolarów, można kupić za pośrednictwem strony andrzejkramarz.com.

W razie pytań czy ewentualnych wątpliwości dotyczących oferty prosimy kontaktować się z autorem: kramarz.andrzej@gmail.com

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
110
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Kodak Alaris zapowiada podniesienie od nowego roku cen materiałów światłoczułych o nawet 20 procent. Tłumaczy to wzrostem kosztów spowodowanych przez światową pandemią...
6
0
Powiązane artykuły