Otwarcie nowej siedziby księgarni Bookoff

W najbliższy piątek, 29 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się oficjalne otwarcie księgarni artystycznej Bookoff przy ul. Ogrodowej 7 w Warszawie (dotychczasowa siedziba księgarni mieściła się przy ul.Łuckiej 14). W nowym miejscu znaleźć będzie można przede wszystkim szeroką ofertę albumów fotograficznych oraz książki z zakresu mody. Nowy lokal jest trzykrotnie większy od dotychczasowej siedziby, a część przestrzeni wykorzystywana będzie na wydarzenia artystyczne.

Bookoff otworzył swoje drzwi latem 2008 roku jako specjalistyczna księgarnia internetowa obsługująca rynek sztuki, fotografii, designu i architektury. Ofertę księgarni uzupełniają najbardziej interesujące wydawnictwa międzynarodowe takie jak: Aperture, AVA Publishing, Bulfinch, Focal Press, Laurence King Publishing, Loft Publications, Magnum Photos, Pepin Press, Phaidon, powerHouse Books, Random House, Rockport, Rotovision, Scalo Publishers, Schirmer/Mosel, Steidl, Taschen, Te neues, Thames & Hudson oraz wiele innych. Siedziba księgarni została otwarta we wrześniu 2009 roku przy ul. Łuckiej 14 w Warszawie.

Dodatkowo, Bookoff współpracuje z Fotofestiwalem w Łodzi, Łódź Design Festival oraz FashionPhilosophy Fashion Week Poland, gdzie w czasie trwania imprez można znaleźć stoisko księgarni z bogatą ofertą książek poświęconych tematyce danego wydarzenia. Działalność Bookoffu cały czas przyśpiesza, czego dowodem jest działająca od przeszło roku filia księgarni w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (ul. Pańska 3).

Celem księgarni artystycznej Bookoff jest udostępnienie albumów fotograficznych i rzadkich książek artystycznych, często całkowicie niedostępnych na polskim rynku.

Otwarcie nowej siedziby księgarni odbędzie się w piątek, 29 czerwca o godz. 19:00 przy ul. Ogrodowej 7 w Warszawie.

Więcej informacji na www.bookoff.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0
Odkryj nieznane piękno świata w mikroskali na zdjęciach zwycięzców Nikon Small World 2018
15 Paź 2018
Konkurs Nikon Small World już od 1975 roku nagradza najlepsze zdjęcia tego, czego nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego roku. Polak wśród wyróżnionych.
0