Warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4 dla studentów kierunków fotograficznych i filmowych

Studenci kierunków fotograficznych i filmowych mogą się zgłaszać na bezpłatne warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4. Zajęcia odbędą się 26 stycznia w doskonale wyposażonym Studio Bank w Warszawie.

Studenci kierunków fotograficznych i filmowych mogą się zgłaszać na bezpłatne warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4. Zajęcia odbędą się {BLD|26 stycznia w doskonale wyposażonym Studio Bank w Warszawie (ul. Daniłowiczowska 18B, Warszawa). Organizatorzy zaplanowali trzy tury spotkań o godzinie: 10:00, 14:00 i 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać do 24 stycznia 2012 na adres: szkolenienikon@walk.pl. W zgłoszeniu powinny znaleźć się informacje:
  • Imię i Nazwisko
  • Nazwa uczelni
  • Nr legitymacji
  • Preferowana godzina spotkania


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
1
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0