Warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4 dla studentów kierunków fotograficznych i filmowych

Studenci kierunków fotograficznych i filmowych mogą się zgłaszać na bezpłatne warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4. Zajęcia odbędą się 26 stycznia w doskonale wyposażonym Studio Bank w Warszawie.

Studenci kierunków fotograficznych i filmowych mogą się zgłaszać na bezpłatne warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4. Zajęcia odbędą się {BLD|26 stycznia w doskonale wyposażonym Studio Bank w Warszawie (ul. Daniłowiczowska 18B, Warszawa). Organizatorzy zaplanowali trzy tury spotkań o godzinie: 10:00, 14:00 i 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać do 24 stycznia 2012 na adres: szkolenienikon@walk.pl. W zgłoszeniu powinny znaleźć się informacje:
  • Imię i Nazwisko
  • Nazwa uczelni
  • Nr legitymacji
  • Preferowana godzina spotkania


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0