Warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4 dla studentów kierunków fotograficznych i filmowych

Studenci kierunków fotograficznych i filmowych mogą się zgłaszać na bezpłatne warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4. Zajęcia odbędą się 26 stycznia w doskonale wyposażonym Studio Bank w Warszawie.

Studenci kierunków fotograficznych i filmowych mogą się zgłaszać na bezpłatne warsztaty fotograficzno-filmowe z Nikonem D4. Zajęcia odbędą się {BLD|26 stycznia w doskonale wyposażonym Studio Bank w Warszawie (ul. Daniłowiczowska 18B, Warszawa). Organizatorzy zaplanowali trzy tury spotkań o godzinie: 10:00, 14:00 i 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać do 24 stycznia 2012 na adres: szkolenienikon@walk.pl. W zgłoszeniu powinny znaleźć się informacje:
  • Imię i Nazwisko
  • Nazwa uczelni
  • Nr legitymacji
  • Preferowana godzina spotkania


słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0